1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. Co mě naučí duolingo?

https://www.duolingo.com/profile/Zajda00

Co mě naučí duolingo?

Učím se už dlouho a zatím jsem se moc slovíček nenaučil. A co jste se naučili vy za tu dobu co jste na duolingu?

April 14, 2019

6 komentářů


https://www.duolingo.com/profile/DaliborNovy

Dlouho? Měsíc? A tak málo intenzivně? Duolingo není žádný zázrak, který slibují některé lživé inzeráty na jiné kurzy angličtiny. Chce to rozhodně plnit minimálně 20 XP denně, lépe 30, jen vyjimečně vynechat. Je-li pro vás probíraná látka již známá, přeskočte dopředu pomocí testu.

První větší výsledky, nejdříve pasivní znalosti, např. že si něco přečtete nebo začnete trochu rozumět písničkám a mluvenému slovu, můžete čekat tak za půl roku. Aktivní znalost určitě po roce a více.

Po dokončení tohoto kurzu (a natrénování všeobecným opakováním) doporučuji kurz češtiny, nebude-li zde v té době již nový strom angličtiny. Je opravdu velmi přínosný.

Učte se s dobrou náladou, když to nejde, dejte si přestávku, nejlépe venku na zdravém vzduchu nebo u otevřeného okna. Uvidíte, ono to půjde.


https://www.duolingo.com/profile/S2ebastian

Ja pracuji na doulingu asi rok a jsem skoro na konci stromu. A jak mile dokoncim strom pudu co nejdil opakovat. A hlavně už mi to nejde ale nezdavam to. Tak se musis ucit a nezdavat to


https://www.duolingo.com/profile/Opyna

Ahoj Zajdo! Abych byla upřímná - moc toho zatím neumím a taky to dělám dlouho. Ale nevzdávám to! Budu se učit dál! Protože - mě to baví!!! A to je pro mě nejdůležitější! A já doufám že se časem anglicky naučím. A tobě můžu poradit - nevzdávej to!!


https://www.duolingo.com/profile/_P_E_T_A_

Ano Opyno! Nevzdávat se! Nejlepší rada pro tebe Zajdo! ;-)


https://www.duolingo.com/profile/Krmelka001

ahoj, je to přesně tak, nevzdávat se :) Všechno chce svůj čas a u učení to platí dvojnásob :)


https://www.duolingo.com/profile/LiborBabuk

Duolingo poskytuje perfektní motivační system. Diky tomu jsem překonal počáteční odpor. Začal jsem chápat system jazyka a první malé vysledky přišly asi za dva měsice. Potom jsem pochopil že 10 xp za den je žalostně málo. Pokud se chceš rychleji dostat dál začni plnit alespoň 50 xp a vice. Angličtina mi vezme asi 30 az 60 min denně a nikdy nevynechat je duležitá zasada. Začni cokoli číst a tvořit si vlatní věty . Mám stejnou zkušenost jako Dalibor.

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.