1. Fórum
 2. >
 3. Téma: Duolingo
 4. >
 5. Zmrazení řady

https://www.duolingo.com/profile/Ludek_66

Zmrazení řady

Dobrý den Proč mi byla zrušena řada 136 dní, když jsem měl koupené zmrazení řady a nebyl jsem na Duolingu pouze včera (1 den.) Děkuji L. Vršan

April 17, 2019

19 komentářů


https://www.duolingo.com/profile/DaliborNovy

Opravdu se to děje a vypadá to spíše na chybu systému, než na jakýkoliv záměr. Uživatelé, kterým se to stalo, často nemají k dispozici data pro tenhle graf aktivity, nebo je mají nějak narušená. Porovnejte:

https://duome.eu/LVrsan/progress/

https://duome.eu/DaliborNovy/progress/

Ale toho 15.4. , bylo to skutečně určitě 10 a ne 9 XP ? Na tomhle grafu, který je k dispozici, je to jakoby o kousek níže:

https://duome.eu/LVrsan

Předpokládám, že máte nastavený limit na 10. Obecně je lepší plnit limit s rezervou, chcete-li si řadu udržet. A také používat webovou aplikaci, nejlépe ve Chromu, nikoliv mobilní apku.

O možnosti obnovení řady předpokládám víte, teď by to mělo jít snad i zdarma, po aktivaci prémiového účtu na zkoušku. Je na to ale jen pár dnů, nevím přesně kolik.


https://www.duolingo.com/profile/Ludek_66

Možnost obnovení řady? Nevím, poradíte? Díky za Váš čas.


https://www.duolingo.com/profile/DaliborNovy

Dobré ráno! Koukám, že už jste si poradil :-) Hezké Velikonoce!

PS: Už jsou tam k dispozici RAW data, takže fakt, bylo to 10, ne 9. No, doporučuju plnit s rezervou. Uvidíte. Neslyšel jsem, že by se to někomu stalo víckrát. Kdyby náhodou, zkuste napsat sem:

https://support.duolingo.com/hc/en-us/requests/new

Dejte "Bug Report (web)".


https://www.duolingo.com/profile/HonzaDub

Mě taky byla zrušena řada. Měl jsem 150. Nikam jsme se nedovolal, zpráva bez odpovědi. Úplně mě to koplo dolů.


https://www.duolingo.com/profile/Ludek_66

Já jsem si "zadarmo" "koupil" Premium plus, automaticky se mi vrátila denní řada, měl jsem 180 dní :-) ne 136, a předplatné jsem zase zrušil, nešlo podle mne o moji chybu, měl jsm zakoupené zmrazení řady. Na druhou stranu, nic by se nestalo, pokud se člověk neučí jen pro číslo denní řady, vše pokračuje dál....a slunce svítí....Nakopněte se tedy zase nahoru!


https://www.duolingo.com/profile/XMoski
 • 1121

Udělal jsem to stejně. Taky jsem vynechal jen včera a měl zakoupeno Zmrazení řady, přesto jsem přišel o celou řadu. Zakoupil jsem Plus a zase hned zrušil, takže mě to nic nestálo a řada 320 dní se mi vrátila. Bohužel jsem si tímto vyčerpal svých "7 dní zdarma" v Duolingo Plus a jestli díky chybě systému příště zase přijdu o svou řadu, už to tak vyřešit nepůjde :-(


https://www.duolingo.com/profile/tatka_
Mod
Plus
 • 2216
 • Denní cíl máte 10XP
 • 14.4. večer jste získal 11XP
 • 15.4. večer jste získal 10XP
 • 16.4. jste řadu vynechal
 • 17.4. ráno jste získal 10XP
 • Premium Duolingo jste předpokládám koupil nedávno a obnovil řadu. Tak se to alespoň tváří v systému, kde vidím obnovení a 182 dnů.

Pokud se vám dnes neobjeví na účtu 182 dnů, tak sem napište co přesně jste dělal, jak jste se snažil obnovit řadu a kdy, kdy jste zakoupil premium a kdy jste zakoupil zmrazeni rady.


https://www.duolingo.com/profile/Ludek_66

Ano, potupně jsem si zakoupil Premium Plus a obnovil si tak řadu. Stále nevím, kde jsem udělal chybu. jeden den jsem vynechal a 100% jsem měl zakoupené zmrazení řady (už jednou jsem přišel o 350 denní řadu). Nehroutím se, jen netuším co se stalo. Teď už je to zase jedno. Předplatné jsem zase zrušil. Snad to bude v pořádku pro všechny. Hezký zelenočtvrteční den


https://www.duolingo.com/profile/XMoski
 • 1121

Chyba není v Premium Duolingu, ale v tom, že člověk bez Premium účtu přijde o svou řadu po jednodenním vynechání, přesto že má zakoupeno Zmrazení řady. Stalo se mi to samé, když jsem vynechal jen včera, ale o řadu jsem přišel - viz https://duome.eu/XMoski


https://www.duolingo.com/profile/KLA...let.

mě se to taky jednou sttatlo ale to jsem měla je 12 dění řadu


https://www.duolingo.com/profile/KLA...let.

a nebo že jsem měla 200 denní řadu a jela jsem na 14 dní na tábor


https://www.duolingo.com/profile/Alex680725

Osobně chápu systém "denní řady" jako motivační faktor, který má za cíl, pomoci člověku udržet zájem o prohlubování znalostí zvoleného jazyka. Algoritmus je však řízen strojem vs interakce člověka. Před časem jsem přišel o svou několikaměsíční řadu tím, že jsem byl v zahraničí několik týdnů bez možnosti spojení. To mne pochopitelně uzemnilo a na další výuku jsem se vykašlal. Našel jsem si jiný nástroj. Nicméně, zcela jsem nezanevřel. Čas od času se k DUOLINGu vrátím. Nicméně mé původní nadšení je pryč. Vím, není to vina Duolinga. Vhodnou změnou v počítání denních řad by byl přepínač, kdybych si já sám, jako uživatel, zastavil počítání své řady. Koneckonců, řada má motivovat mě a ne někoho jiného. Counter by pak zůstal ve výši dosažených výsledků. Po uplynutí definované expirační doby, (dejme tomu 1 rok) by se counter smazal, pokud bych si lingoty nekoupil prodloužení. Třeba se toho nějaký programátor ujme a tento přepínač do aplikace doplní. Ustaly by pak tyto diskuse :-) S pozdravem Alex.


https://www.duolingo.com/profile/Tonda261383

... a není to jedno? Mě to zrušilo 486 denní řadu, přestože jsem měl zmrazení řady. A co, dělám to pro angličtinu, ne pro denní řadu :-)


https://www.duolingo.com/profile/Ludek_66

Ano, máte pravdu. Zajímavé je na tom to, že to většině lidí, včetně mně, vzalo motivaci být na Duolingu každý den..."nakrmit sovičku". Asi jsme z kategorie těch, co potřebují vnější motivaci, vnitřní je slabá, nebo nestačí. Pěkný den.


[deaktivovaný uživatel]

  Moje řeč.


  https://www.duolingo.com/profile/VladimirVavro

  Dobry den. Preco mi bola zrusena rada 497 dni ked som mal zakupene zmrazenie rady. A nerobil som len jeden den 6.12.


  https://www.duolingo.com/profile/DaliborNovy

  A přišel vám nějaký mail? Pracujete v prohlížeči nebo aplikaci/jaké?

  Ano, stává se to, ale vy máte PLUS, máte časově omezenou možnost opravy denní řady.


  https://www.duolingo.com/profile/IvetaNovko1

  Dobrý deň, včera som precvičovala angličtinu a dosiahla som denný cieľ. Napriek tomu ma systém upozornil, že zmrazenie rady bolo spotrebované. Nestalo sa mi to prvykrát. V čom je problém?


  https://www.duolingo.com/profile/DaliborNovy

  23.3.2020 jste neprocvičovala a nebo se práce neuložila. Viz.: https://duome.eu/IvetaNovko1

  Jistější je pracovat v prohlížeči než v mobilní aplikaci, ale vyjímečně se to může stát i v prohlížeči. Lépe je plnit limit s rezervou, případně si ověřit zapsání postupu na duome.eu, viz. odkaz výše a první příspěvek v tomto tématu. Když stav není zapsaný, můžete si dát večer lekci / dvě navíc.

  Související diskuze

  Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.