1. Fórum
 2. >
 3. Téma: Duolingo
 4. >
 5. Zmrazení řady

https://www.duolingo.com/profile/Ludek_66

Zmrazení řady

Dobrý den Proč mi byla zrušena řada 136 dní, když jsem měl koupené zmrazení řady a nebyl jsem na Duolingu pouze včera (1 den.) Děkuji L. Vršan

April 17, 2019

17 komentářů


https://www.duolingo.com/profile/DaliborNovy

Opravdu se to děje a vypadá to spíše na chybu systému, než na jakýkoliv záměr. Uživatelé, kterým se to stalo, často nemají k dispozici data pro tenhle graf aktivity, nebo je mají nějak narušená. Porovnejte:

https://duome.eu/LVrsan/progress/

https://duome.eu/DaliborNovy/progress/

Ale toho 15.4. , bylo to skutečně určitě 10 a ne 9 XP ? Na tomhle grafu, který je k dispozici, je to jakoby o kousek níže:

https://duome.eu/LVrsan

Předpokládám, že máte nastavený limit na 10. Obecně je lepší plnit limit s rezervou, chcete-li si řadu udržet. A také používat webovou aplikaci, nejlépe ve Chromu, nikoliv mobilní apku.

O možnosti obnovení řady předpokládám víte, teď by to mělo jít snad i zdarma, po aktivaci prémiového účtu na zkoušku. Je na to ale jen pár dnů, nevím přesně kolik.


https://www.duolingo.com/profile/Ludek_66

Možnost obnovení řady? Nevím, poradíte? Díky za Váš čas.


https://www.duolingo.com/profile/Tonda261383

... a není to jedno? Mě to zrušilo 486 denní řadu, přestože jsem měl zmrazení řady. A co, dělám to pro angličtinu, ne pro denní řadu :-)


https://www.duolingo.com/profile/Ludek_66

Ano, máte pravdu. Zajímavé je na tom to, že to většině lidí, včetně mně, vzalo motivaci být na Duolingu každý den..."nakrmit sovičku". Asi jsme z kategorie těch, co potřebují vnější motivaci, vnitřní je slabá, nebo nestačí. Pěkný den.


https://www.duolingo.com/profile/HonzaDub

Mě taky byla zrušena řada. Měl jsem 150. Nikam jsme se nedovolal, zpráva bez odpovědi. Úplně mě to koplo dolů.


https://www.duolingo.com/profile/Ludek_66

Já jsem si "zadarmo" "koupil" Premium plus, automaticky se mi vrátila denní řada, měl jsem 180 dní :-) ne 136, a předplatné jsem zase zrušil, nešlo podle mne o moji chybu, měl jsm zakoupené zmrazení řady. Na druhou stranu, nic by se nestalo, pokud se člověk neučí jen pro číslo denní řady, vše pokračuje dál....a slunce svítí....Nakopněte se tedy zase nahoru!


https://www.duolingo.com/profile/tatka_
Mod
 • 1703
 • Denní cíl máte 10XP
 • 14.4. večer jste získal 11XP
 • 15.4. večer jste získal 10XP
 • 16.4. jste řadu vynechal
 • 17.4. ráno jste získal 10XP
 • Premium Duolingo jste předpokládám koupil nedávno a obnovil řadu. Tak se to alespoň tváří v systému, kde vidím obnovení a 182 dnů.

Pokud se vám dnes neobjeví na účtu 182 dnů, tak sem napište co přesně jste dělal, jak jste se snažil obnovit řadu a kdy, kdy jste zakoupil premium a kdy jste zakoupil zmrazeni rady.


https://www.duolingo.com/profile/Ludek_66

Ano, potupně jsem si zakoupil Premium Plus a obnovil si tak řadu. Stále nevím, kde jsem udělal chybu. jeden den jsem vynechal a 100% jsem měl zakoupené zmrazení řady (už jednou jsem přišel o 350 denní řadu). Nehroutím se, jen netuším co se stalo. Teď už je to zase jedno. Předplatné jsem zase zrušil. Snad to bude v pořádku pro všechny. Hezký zelenočtvrteční den


https://www.duolingo.com/profile/XMoski

Chyba není v Premium Duolingu, ale v tom, že člověk bez Premium účtu přijde o svou řadu po jednodenním vynechání, přesto že má zakoupeno Zmrazení řady. Stalo se mi to samé, když jsem vynechal jen včera, ale o řadu jsem přišel - viz https://duome.eu/XMoski


https://www.duolingo.com/profile/KLA...let.

mě se to taky jednou sttatlo ale to jsem měla je 12 dění řadu


https://www.duolingo.com/profile/KLA...let.

a nebo že jsem měla 200 denní řadu a jela jsem na 14 dní na tábor


Související diskuse

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.
Začít