1. Forum
  2. >
  3. Konu: Duolingo
  4. >
  5. Duolingo da en son güncelleme

https://www.duolingo.com/profile/AdambeyTR

Duolingo da en son güncelleme

Duolingo da en son güncelleme bazı tarafları dışında iyi olmuş o iyi olmayan tarafları ise şu : - Artık eskisi gibi bir kutucuğun seviye atlama sına gelip onu yaptığımızda her zaman 20 puan alıyoruz . Eskiden her zaman puan değişirdi -Lingot kazanmak için çok fazla seçenek yok -Seri dondurmanın 1 haftalığı olmalı bazen 2,3 gün giremiyoruz. -Duolingo Plus parayla değil lingot la alınmalıydı. Ama onun dışında güzel olmuş . Yorumlarınızda hayalinizdeki Duolingo yu belirtirseniz sevinirim. :D

April 26, 2019

4 Yorum


https://www.duolingo.com/profile/AhmetISIK1

Merhaba , yedi günlük seri iddiası ve sevdiğimiz yorumlara birer lingot ikram etmek dışında, lingotlarımızı harcayabileceğimiz yer bulamıyoruz. Lingotlar daha kullanışlı bir hale getirilebilir. Örneğin Duolingo'nun hikaye kitapları olsa (her seviye için) ve bu kitaplara Lingotlar ile sahip olunabilse.Kitabı okuyanlar örneğin haftasonu Gülhane'de ya da Sarıyer'de bir cafede buluşup Kitaptan önceden belirlenmiş ve tüm katılımcılar tarafından okunmuş bir hikaye üzerine ingilizce tartışsa .Hem enfes bir reklam,hem daha kullanışlı bir program,hem de gerçek hayatta bizden daha iyi durumda olan arkadaşlarımız ile english speaking practice fırsatı bularak eksiklerimizi görebilir ,öğrendikerimizi sıcağı sıcağına canlıda kullanarak birbirimizin bilgilerinden istifade edebiliriz.Saygılarımla :)


https://www.duolingo.com/profile/AdambeyTR

Gerçekten güzel fikirlerin var. Yorumların için teşekkürler. :D


https://www.duolingo.com/profile/AhmetISIK1

Duolingo oldukça pratik ve faydalı, emeği geçenlere ben teşekkür ederim . Daha da gelişmesine bir faydam olursa ne mutlu :)


https://www.duolingo.com/profile/AdambeyTR

Lütfen yorumlarınızı belirtin :D

Günde yalnızca 5 dakika ayırarak dil öğren. Ücretsiz.