https://www.duolingo.com/profile/jenda48

Aplikace

V zobrazení zmizel malý graf posledního vývoje mého pokroku. Změnilo se mi i zpusob rozlozeni zobrazení, není možnost se odhlásit a znovu přihlásit....co se zase děje????

April 27, 2019

6 komentářů


https://www.duolingo.com/profile/tatka_
Mod
Plus
  • 2233

Je vždy dobré také napsat na jakém zařízení se vám to stalo, jestli v aplikaci a např po updatu aplikace.

Můžu vás uklidnit nic nezmizelo. Ve webovém rozhraní klikněte na svého avatara (svůj obrázek se jménem) vpravo nahoře a vyjede vám menu, kde bude váš graf s pokrokem, tlačítko pro odhlášení, nastavení vašeho účtu a další.


https://www.duolingo.com/profile/jenda48

Bohužel žádný Avatar zde není , to zmizelo rovněž, mam udelane printscreeny, zde je neorilozim ano dostanu se na svůj profil a nastavení, přepnu na kurz, můžu do obchodu , nakupovat, vidím ty co mne sledují, ale graf neni. Kurz můžu pouze přidat. Vlevem horním rohu mam vlaječku kurzu a na horní liště názvy kam se mohu přepnout. Je to aplikaci, mám tablet Android 7.1 Pokud mi sdělite adresu kam vám pošlu printscreeny, udělám to. Zkusim to i přes úschovnu. Jinak jsem si pomohl jinak, jednak přes progress duome. Myslím, že je to pravděpodobně po aktualizaci OS. To proto, že jsem zjistil, že u tv program nejde přepnutí na mřížkové zobrazení, rovněž nahlášeno autorovi naplikace . A diky za ochotu.

Přikládám odkaz

http://www.uschovna.cz/zasilka/ML4F6Y85NHCT264K-MJL/


https://www.duolingo.com/profile/jenda48

V aplikaci se to rovněž změnilo a graf tam rovněž není A takhle si pomáhám https://duome.eu/jenda-48 Prepnuti mezi účty jednoduše odebráním ci přidáním pomlčky


https://www.duolingo.com/profile/tatka_
Mod
Plus
  • 2233

Zkoušel jsem:

  • Android tablet (starší), tam mi nejde updatovat Duolingo na nejnovější verzi.
  • Android mobil s webovým rozhraním, tam je však ještě staré zobrazení stránek.
  • Android mobil, aplikace verze 4.13.3 ze dne 23.4. Po ťuknutí na denní řadu se objeví jen ukazatel splnění denního cíle (obrázek níže). V podstatě stejné prostředí jako na vašich printscreenech. Graf jsem nenašel.

Zkuste tedy na vašem tabletu to webové rozhraní (stránky neuzpůsobené pro mobil). Pro zobrazení vášeho grafu s pokrokem musíte být na stránce studia (úplně vlevo STUDIUM) a pak kliknout na denní řadu.


https://www.duolingo.com/profile/jenda48

Diky za snahu, nejde to. Nikde žádná možnost zobrazit denní řadu není. Vámi uvedený obrázek navodím, ale možnost denní řady zde není, pouze možnost spustit opakovani. Navíc já nepoužívám rozhraní pro mobil, protože tablet je 10ti palcový. A toto chování naběhlo postupně na obou účtech, podle mne to souvisí s dosazenou urovni a počtem bodů. Protože to nejdříve udělal účet jenda-48 a asi po dvou měsících i jenda48.


https://www.duolingo.com/profile/jenda48

Avatar se objevil, graf zobrazím kliknutim na symbol ohníčku časové řady a opětovným klikem zmizí, pokud neni splněný denní limit je časová řada šedivá, prostě to začlo fungovat, proč, to nevím. Ale již tu stránku nedokážu ulozit na plochu, abych si ji rychle vyvolal s příslušným přihlášením k účtu. Ano, ostatní jazyky vidím, kliknutím na symbol aktuálního jazyka. Otáčení zobrazeni aplikace rovněž funguje. Což není funkční u instalace, tam je možná orientace pouze na výšku a vždycky byla. Třeba to někomu pomůže, ta diskuze. V kazde případě ale došlo k celkové změně v zobrazeni Duolinga a jeho ovládání bez jakýchkoliv upozornění. A to v OS Android 7.1.1. tablet Lenovo TB X704F

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.