1. Forum
  2. >
  3. Temat: Duolingo
  4. >
  5. poradnik JAK USUNĄĆ REKLAMY Z…

https://www.duolingo.com/profile/kielbaska_cute

poradnik JAK USUNĄĆ REKLAMY ZA DARMO?

witam, chciłabym przedstawic wam krótki poradnik. mianowicie- jak usunąć reklamę a duolingo za darmo? to proste. wystarczy popatrzec w reklame i w jej górny, prawy róg. tam powiien znajdowac się taki krzyżyk. klikamy w niego, nastepnie klikamy w /stop seeing this ad/ i wybieramy jakikolwiek prostokącik. reklama automatycznie zmniejsza sie i przestaje aż tak przeszkadzać. mam nadzieje ze pomoglam, niestety to nie sprawi ze po reklamie nie bedzie sladu, ale zawsze to coś :) pozdrawiam wszystkie osoby które to czytają. milego dnia!

April 27, 2019

2 komentarze


https://www.duolingo.com/profile/Hildegarda380649

Hi. Duolingo jest za "free" i wiadomo , ze calkowicie sie nie da usunac reklam. Tak maja wszystkie "DARMOWE" programy. Nie widze problemu, poniewaz dla mnie to zadna przeszkoda. Wiem tez kiedy nalezy klikac na krzyzyk i tak robie czasami.

Pozdrawiam "KIELBASKE". Skad taki pomysl na login?


https://www.duolingo.com/profile/kielbaska_cute

hehe wiem, ale niektorzy moga nie znac tej funkcji ;). Skąd wiec pomysl na nazwe? sama nie wiem. po prostu jak zakladalam konto na duolingo, kompletnie nie wiedzialam co to jest, wiec jako login napisalam pierwszą rzecz jaka mi przyszla do głowy (tak, mam kielbase w glowie).

pozdrawiam również

Naucz się języka w zaledwie 5 minut dziennie. Za darmo.