1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. Opět nové prostředí

https://www.duolingo.com/profile/MravenecJejda

Opět nové prostředí

Budiž ... Ale já už teď nevidím z první stránky krásný grafický přehled postupu. A taky nevím, jestli mám ten den dosaženo XP. (Většinou to vím, ale někdy jsou dny...... :o)

April 27, 2019

3 komentáře


https://www.duolingo.com/profile/Penny853152

Souhlasím - bohužel i tato změna je názornou ukázkou, jak si IT nedají pokoj, dokud jakýkoliv jednoduchý, dobře fungující a účel plnící program svými "vylepšeními" nezkomplikují do té míry, že motivace jeho uživatelů klesne na bod mrazu. DUO se pomalu, ale jistě ve své snaze neustálých změn nebezpečně přibližuje námi všemi obdivovanému Microsoftu a jeho nepřetržitě vylepšovaným Windows(ům). Škoda. I tak (zatím) je DUO úžasné a moderátorům patří poděkování za jejich práci.


https://www.duolingo.com/profile/omorok1

webové prostředí je super, ale jediné co je hrozné je že když udělám chybu, tak si nemůžu posunout chybovou hlášku tak abych mohl porovnat co jsem napsal...


https://www.duolingo.com/profile/tatka_
Mod
Plus
  • 2229

Ve webovém rozhraní vpravo nahoře klikněte na svého avatara (svůj obrázek se jménem) a vyjede vám menu, kde bude tlačítko pro odhlášení, nastavení vašeho účtu a další. Pro zobrazení vášeho grafu s pokrokem musíte být na stránce studia (úplně vlevo STUDIUM) a pak kliknout na denní řadu.

Learn a language in just 5 minutes a day. For free.