1. Forum
  2. >
  3. Temat: Troubleshooting
  4. >
  5. Co się stało złego z Duolingo…

https://www.duolingo.com/profile/Asdar09

Co się stało złego z Duolingo po aktualizacji???

Co się stało z Duolingo.Po udzieleniu poprawnej czy błędnej odp.wyskakiwał baner zielony z dobrą odpowiedźą lub czerwony ze złą.Można go było przesuwać w górę lub w dół.Teraz tego nie można zrobić i przysłaniają treść pisaną.Drugi problem pojawia się gdy musisz napisać ze słuchu a masz do wyboru klawiature lub kafelki.I wtedy kafelki są zasłaniane przez jakieś napisy(nie można z nich korzystać). Przeglądarka Google Chrome i Opera System Android telefon.Ktoś coś wie?-please!!!

Dodam również, że testowałem  na różnych smartfonach różnych firm, ale problem nie znika.Czy ktoś też tak ma,bo może coś nie "Hallo" z moim profilem. A jeśli to szwankuje mój profil to gdzie zgłosić???-please!

April 28, 2019

2 komentarze


https://www.duolingo.com/profile/Asdar09

Po pięciu dniach drugi problem zniknął, wtedy kafelki przysłaniały napisy: 1.użyj klawiatury 2.nie mogę teraz słuchać 3.sprawdź Teraz jest już ok,nic nie przysłania kafelek pod niebieskimi głośniczkami. Więc od góry mamy 2 głośniczki,kafelki a pod nimi te trzy napisy o, których pisałem powyżej. ALE POZOSTAŁ PROBLEM PIERWSZY czyli kłopot z banerami.Szczególnie irytuje mnie czerwony,bo jak zrobię błąd,to nie mogę sprawdzić gdzie jest bo baner go zasłania i niestety dalej nie można go przesunąć. Brawo informatycy z Duolingo za 50% ale ja i pewnie inni użytkownicy chcielibyśmy 100%. Pozdrawiam.


https://www.duolingo.com/profile/Asdar09

Zapomniałem dodać, że zawsze korzystam ze strony online Duolingo.com nie z Apki i tylko tam są problemy,a szkoda,bo jakoś przywykłem.Tylko dlaczego zamiast budować to niszczą stronę na mobilne.Do niedawna było spoko, teraz jest kompletna "klapa".

Naucz się języka w zaledwie 5 minut dziennie. Za darmo.