1. Forum
  2. >
  3. Konu: Duolingo
  4. >
  5. İpuçları ve notlar

https://www.duolingo.com/profile/Selcen_Ozturk

İpuçları ve notlar

Artık bazı becerilere tıkladığınızda "İpuçları ve notlar" kısmını görebilirsiniz. Orada kısa açıklamalar yapılacak, şu anda sadece ilk beceriler için mevcut. Bir de şimdilik stilde biraz sorun var, ona takılmayın.

İyi dersler Selcen

May 31, 2014

13 Yorum


https://www.duolingo.com/profile/Hannock

Harcadığınız emek için teşekkürler, harikasınız.


https://www.duolingo.com/profile/oakkuzu

Emekleriniz için teşekkürle


https://www.duolingo.com/profile/zcanyce

Bir süre duolingo kullanmayınca geçmişteki sevyelerimiz de yaptığımız hatalardan dolayı altın rengini kaybediyor ve tekrar yapmamızı istiyor size göre dualingo için günde kaç saat ayırmamız lazım,bazen cidden yorulduğumu ve çok basit hatalar yaptığımı farkettim size göre nasıl bir çalışma planı izlememiz daha akılcı ve doğru olacaktır.Çok teşekkür ederim admin.


https://www.duolingo.com/profile/Mr.Utkan

Bence çok iyi bir uygulama olmuş Selcan. Umarım ilerde bütün becerilerde o beceri ile ilgili kısa bilgilendirmeler olur. Tebrikler.


https://www.duolingo.com/profile/KingJulien04

Aslında bence dizayn pek kötü de değil =) Bir de burda mesela kişilerin online olarak "önceden belirlenen konularda (rastgele değil yani, o zaman diğer basit chat sitelerinden farkı kalmaz)" aynı platformlarda yazışabilecekleri bir chat eklentisi, uygulaması olsa,,, veya bu one-to-one, bire birde olabilir, muhtemelen bunun da bir faydası dokunur,, mesela bu hafta için 2014 World Cup Brasil konu olarak seçilebilir,,,


https://www.duolingo.com/profile/mustafaq7
  1. bir dil alınabiliniyor mu aynı hesap üzerinden ?

https://www.duolingo.com/profile/Selcen_Ozturk

istediğin kadar dil alabilirsin ama Türkçe üzerinden sadece İngilizce var şu an, diğer dilleri ingilizce üzerinden öğrenebilirsin ingilizcen yeterilyse


https://www.duolingo.com/profile/RolandA.

Proper good job mate! Her beceriiiideeee! Konu ile alakasız ama yazmadan edemeyeceğim speaking için metotlar geliştirmek lazım. Kanayan yaramız speaking. :)


https://www.duolingo.com/profile/HaydarTurk

elinize sağlık çok başarılı bir uygulama...


https://www.duolingo.com/profile/Serhat082

Çok iyi artık bütün diller buradan öğrenilir.


https://www.duolingo.com/profile/kemall06

2 yıl önce yazmışsınız ama bu telefondaki uygulamada var mı


https://www.duolingo.com/profile/Ebru242653

ipucu ve notlar kısmı, bölümü 5. seviyeye tamamladıktan sonra görünmüyor.Ben o bilgilere zaman zaman geri dönmek isterdim bu nasıl mümkün?


https://www.duolingo.com/profile/yavuz177525

ben hiç göremedim o kısmı. şu an 3. seviyedeyim 1. seviyeye gittiğimde de çıkmıyor herhangi bir sekme. o sekme nerede, yada şuan kaldırıldı mı acaba

Günde yalnızca 5 dakika ayırarak dil öğren. Ücretsiz.