1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. dotaz, graf

https://www.duolingo.com/profile/Pavelvadle

dotaz, graf

Ahoj, chtěl bych se prosím proč (nebo kam) zmizel grafický přehled vždy zhruba posledního týdne, kde bylo vidět kolik přesně XP člověk který den udělal. Bylo dost fajn porovnávat jednotlivé dny.

Děkuji.

May 9, 2019

5 komentářů


https://www.duolingo.com/profile/Zezulicka

Když ukážete šipkou na počet dnů, tak se ten graf na chvíli ukáže (ale musíte být v záložce "studium", tady v "diskutovat" to nejde).


https://www.duolingo.com/profile/DaliborNovy

Mě se ve webové aplikaci s prohlížečem Chrome zobrazuje stejně, jako dříve.


https://www.duolingo.com/profile/DaliborNovy

Jestli používáte webovou aplikaci ve chrome a stejně graf na záložce "DOMŮ" nevidíte, pravděpodobně máte malý display / rozlišení / okno. Dejte prohlížeč na celou obrazovku, nezabere-li, zmenšete zoom prohlížeče. (Nastavení/Lupa)


https://www.duolingo.com/profile/DaliborNovy

Tak, všechno je jinak, tušil jsem to. Nové verze se nasazují postupně a nebo i různým skupinám uživatelů různé verze. Vy a Zezulicka jste byli v jiné skupině, než já, mě pomáhalo zvětšení okna. Ale vaše verze nakonec vyhrála. A skutečně, v této verzi se již graf ukazuje jen po najetí na počet dnů a jen v sekci STUDIUM.


https://www.duolingo.com/profile/BlankaVvro1

Chci se zeptat, po 23.hodině už se body nepřidávají? Mám screen monitoru ze včerejšího dne 16.9.2019 , kde je vidět 231 bodů - cíl dosažen, hodina zbývá, ale nad tím 153 XP a to už zůstalo a nepřipočetlo se ani druhý den. Kam se poděl ten rozdíl? Uznávám, že to není to nejdůležitější, ale vzhledem k tomu, že teď jsou ty body fakt vydřené, to trochu zamrzí. Už vůbec v noci, když jsem se dřív nedostala a chtěla jsem dohnat zpoždění. Jsem v ametystové lize.

Související diskuze

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.