https://www.duolingo.com/profile/Kulfonidas

Brązowa liga

Widzę że wskoczyło na telefony rywalizacja LIGA bo na kompa tego chyba nie ma

May 21, 2019

4 komentarze


https://www.duolingo.com/profile/TeresaTeresa101

Witam Kulfonidas!

Tak, masz rację, na komputerze tego nie ma, tylko na telefonie i trwa rywalizacja. Ja jestem w..... 5 Lidze .....( "Rubinowa" )....

Pozdrawiam, Danuta :)

May 21, 2019

https://www.duolingo.com/profile/Leszek1969

Danusiu, przede wszystkim gratuluję, bo to brzmi bardzo ładnie! A ile jest tych lig i czy można się o tym, tzn. o strukturze, zasadach itp. czegoś więcej dowiedzieć? Interesuje mnie to tylko teoretycznie.

May 21, 2019

https://www.duolingo.com/profile/TeresaTeresa101

Witam Radku!

Dziękuję, ale nie ma czego gratulować? Specjalnie to ja nic nowego nie robię, jedynie ćwiczę ....to na komputerze i na smartfonie, ale jest to razem sumowane i z reguły jestem na miejscach od 1 do 3, które są dodatkowo punktowane ( o tym z Beatką pisałyśmy już w którymś poście ).... więc, nie chcę się powtarzać.

Przechodziłam kolejno od Ligi Brązowej do Srebrnej, Złotej, Szafirowej i Rubinowej ( w której jestem ) i tyle mi się tych lig wyświetla. W poniedziałek będę wiedziała co będzie dalej, do końca rywalizacji zostało mi 5 d. 7 h 32min. Specjalnie, to nie interesuję się żadnymi zasadami, ani nie szukałam żadnych informacji na ten temat.

Włączyłam aplikację, bo chciałam ćwiczyć na smartfonie ( bywa ,że jestem gdzieś w plenerze, więc jest to bardzo praktyczne ) Na starcie przydzielają cię do grupy 50 osób i rywalizujesz ( chciał, czy, nie chciał? ) i tak to wygląda z punktu widzenia laika, takiego jak ja. :)

Pozdrawiam, Danuta :)

May 21, 2019

https://www.duolingo.com/profile/Leszek1969

Danusiu, dziękuję :) Chyba żeby to lepiej zrozumieć, to trzeba samemu skorzystać z tej aplikacji na smartfonie. Nie mam na to ochoty.

Jak jestem poza domem, to mam zawsze słuchawki w uszach i słucham nagranych książek.

May 21, 2019
Naucz się języka w zaledwie 5 minut dziennie. Za darmo.