https://www.duolingo.com/Marina150787

Будь ласка, допоможіть вирішити проблему..

Після 7 днів безкоштовного Duolingo plus я відключила підписку, проте наступного дня в мене було знято кошти ( при тому, що мій Інтернет-ліміт по карті не дозволяє розраховуватися такою сумою). Це були мої останні кошти, тепер у мене немає за що жити, тому дуже прошу їх повернути. Duolingo не використовую.

June 14, 2019, 12:13 PM

3 коментарі


https://www.duolingo.com/W0land

Ви не перша хто скаржиться на таке. Але пишіть в службу підтримки. Оберіть тип проблеми: Проблема з покупкою чи Інша помилка.

June 14, 2019, 3:01 PM

https://www.duolingo.com/Marina150787

Я вже не одноразово писала. Мені не відповідають.

June 14, 2019, 4:52 PM

https://www.duolingo.com/W0land

Зверніться також до банку. Та робіть висновки. Краще мати окрему карту/рахунок для платежів, та переводити туди кошти лише за потребою. А основну карту не світити в інтернеті.
Шахрайство сьогодні дуже в моді. Бути порядними сьогодні для багатьох просто сумно. Здається мені власників цієї реальності ці порядні просто укумарюють. Тут так, або ти когось "кидаєш" (не обов'язково бідненьких), або тебе доля. Компроміс це вже мистецтво.
То платіть за звичай за те, за що справді треба, та не дозволяйте собі бути надто жалісливою. Та і стукати ногою у двері ніхто не забороняє...

June 14, 2019, 6:13 PM
Вивчайте мову, приділяючи цьому лише 5 хвилин на день. Безкоштовно.