https://www.duolingo.com/profile/Joanna567158

117 UTRACONYCH dni nauki z RZĘDU

Cześć... Znacie to uczucie kiedy tracicie do czegoś dawny zapał? Dobra powiem to tak... Po prostyu ZNUDZIŁO MI SIĘ DUOLINGO Wiem że może niektórzy pomyślą że się nie da... Ale już od jakiegoś czasu wchodziłam tu tylko po dni nauki z rzędu... Przyjechała do mnie przyjaciółka na nocleg i zapomniałam o zamrożeniu czasu... Dzisiaj wchodzę i nie mam aż 117 dni nauki z rzędu... Teraz to już wo gule nie mam ochoty tego robić. MYŚLĘ ŻE DUOLINGO DUŻO MI POMOGŁO I NAUCZYŁO... ZDĄŻYŁAM JUŻ NAWET POZNAĆ KILKA OSÓB I PROWADZIŁAM Z MOJĄ PRZYJACIÓŁKĄ (NIE WIEM CZY SKOJARZYCIE) ACADEMY LONGE VITAS

Powodzenia w nauce pozdrawiamy!

July 3, 2019

6 komentarzy


https://www.duolingo.com/profile/Grzegorz21087

swego czasu straciłem 99 dni, ale najbardziej co mnie wkurzyło to fakt, że duo od razu dnia następnego jak wszedłem na swoje konto zaproponował mi odkupienie straconych dni za złotówki. Taka mnie irytacja (żeby nie powiedzieć wulgarnie) naszła, że na około rok porzuciłem duo. Miałem wówczas już skończony kurs agielskiego. Obecnie próbuje odbudować cały kurs na max ale już bez takiego zapału i intensywności jak poprzednio. W tej chwili mam 190 dni z żędu i raz tylko skorzystałem z zamrożenia. p Przez chwilkę też się ścigałem w lidze ale uznałem to za głupie i zbyt czasochłonne a poza tym jak zobaczyłemże niektórzy osiągali po 5tys pkt i więcej to uznałem, że nie ma to sensu tak się zarzynać. Tym bardziej, że najczęściej takie punkty osiągali początkujący na duo a nie zaawansowani. No nic pozdrawiam bo się rozgadałem za bardzo i powoli do przodu.

August 12, 2019

https://www.duolingo.com/profile/Beata_Pietraga

Trudno, że Ci się znudziło, zawsze możesz znaleźć sobie chłopaka lub nową koleżankę i będzie ciekawiej :)

A najlepiej jak będą anglo-języczni :)

July 4, 2019

https://www.duolingo.com/profile/Radek-Leszek

Beato, gdybym miał takiego fajnego królika w domu jakiego ma Joanna - choćby nie anglojęzycznego - to może też nie chciałoby mi się uczyć :)

July 4, 2019

https://www.duolingo.com/profile/Beata_Pietraga

Mamy kota, więc królik miał by miłe towarzystwo :)

July 4, 2019

https://www.duolingo.com/profile/DariuszMys

:0

July 11, 2019

https://www.duolingo.com/profile/KatarzynaWarecka

ja niedawno straciłam 80 lub 90 dni z żędu i teraz mam 4 chociaż pokazuje że mam 3

July 15, 2019
Naucz się języka w zaledwie 5 minut dziennie. Za darmo.