https://www.duolingo.com/profile/Nat_LieC

Začátečník

Ahoj, jsem na Duolingu nová. V angličtině jsem začátečník. Ve škole jsem se sice anglicky učila, ale nic jsem si z toho neodnesla. Chtěla bych se vás zeptat, zda máte nějaké typy jak se daný jazyk naučit a jak vám tato aplikace v učení pomohla? Děkuji

July 7, 2019

2 komentáře


https://www.duolingo.com/profile/RobertZapo1

https://www.helpforenglish.cz/ Dobrý den, z mých zkušeností vím, že se při využívání této aplikace neobejdete bez klasického studia z učebnice. Dobrá je jakákoliv učebnice angličtiny pro samouky a hodně psát, číst a hlavně naposlouchat angličtinu. V angličtině je spousta záludností v podobě předčasů (předminulý, předpřítomný, předbudoucí), které se zde sice naučíte, ale nedozvíte se kdy který použít a podobně. K tomu vám výborně poslouží odkaz z úvodu mého příspěvku a nebo právě ta učebnice. Prostě Duolingo je super pomocník ke klasickému studiu. Je zábavné a prostě vás to jemně nutí se každý den studiu věnovat. Přeji trpělivost and have a nice day:-)


https://www.duolingo.com/profile/Krmelka001

Dobrý den, souhlasím s panem Robertem, jenom bych ještě dodala, že by bylo dobré najít si někoho, s kým byste mohla mluvit anglicky. To je ten nejlepší způsob jak se naučit správnou výslovnost, která je také velmi důležitá. Good luck! :)

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.