1. Forum
  2. >
  3. Konu: Duolingo
  4. >
  5. Sizce nasıl?

https://www.duolingo.com/profile/nobahari

Sizce nasıl?

Duolingo'dan verim alabiliyor musunuz arkadaşlar?

July 31, 2019

22 Yorum


https://www.duolingo.com/profile/MERTHANALP

kelime haznesi daha iyi olabilirdi ek olarak o kelimenin türkçe ingilizce açıklaması olsa daha iyi olur bence çok az bi kelime haznesi var ve sürekli aynı kelimeler çıkıyo örneklerde bilmem katılırmısınız


https://www.duolingo.com/profile/TheFlashhh

Bencede aynı seviyede 3 kere aynı cümleyi yazdım.


https://www.duolingo.com/profile/mutlukurt005

Hatta duolingonun şöyle bir faydasıda oluyor cümle pratiği yapmış yeni kelimeler öğrenmiş oluyorum. Şuan a2 seviyeyim ilerleyen zamanlarda tekrar yazarım :)

I started 1 month ago english course at the American Culture Language school. And Today Just It was 1 month. I learned 4 tenses in english. I am gonna go until to b2 or c1 level to English course. I am studying english 6 hours every day. I liked to American Culture Language Shcool's system. I did not have to Original American Teachers. But There are 6 American Teachers in here. I tried to study 4 months. But I couldn't. Now My english level is a2. And I will be study more hard. And I will be c1 level. See you soon. If you are not gonna go to english course. I am sorry. You couldn't win. Now I have to go to study english. See u. :) Yaa öyle işte 4 ay yırtındım burda ingilizce öğrenicem diye. Kursta 1 ayda bu hale geldim. İspat isteyene buyrun bu da ispat. Duolingo asla yeterli değil kişinin kendisi azim edecek. Destek arayacak. Yardım arayacak. Oturduğumuz yerden dil öğrenilmiyor o yüzden faydalı mı demeyin. Elbette faydalı ama yeterli değil. Hiç bir şey yeterli gelmez. Kişi araştırmıyorsa.


https://www.duolingo.com/profile/TheFlashhh

Kendi imkanlarım ile Duolingo da çalışarak ayrıca İngizlice hikaye kitapları, Altyazılı filmler, Diziler, Çalışma kitapları kullanarak ingilizcemi kendi derdimi anlatacak seviyeye getirebilir miyim ?


https://www.duolingo.com/profile/MuratYILMAZbey

55 yaşındayım 15 yaşından beri okullarda ingilizce dersi gördüm amerikan kültür derneğinde gittim öğrenemedim ingilizceyi beceriksizliğimden olduğunu sanmıyorum bilgisayar programlama dilini bir haftada öğrenip işleyen halen kullanılan program yazdım - duolingo nun faydalı olduğuna inandım yeni kelimeler öğrendim ve ingilizce alt yazılı filmleri izleyince artık alt yazıyı okumadan anlayabiliyorum - bu eseri ortaya çıkaranlara teşekkür ederim


https://www.duolingo.com/profile/nobahari

Pratikte işe yarıyor mu?


https://www.duolingo.com/profile/EvrimSo

Yani eh işte %3 tamam gibi


https://www.duolingo.com/profile/muammer734376

Merhaba, Evet süreklilik olursa verim alınabiliyor.


Günde yalnızca 5 dakika ayırarak dil öğren. Ücretsiz.
Başla