1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Troubleshooting
  4. >
  5. Dotaz - zmrazení řady

https://www.duolingo.com/profile/Petra210602

Dotaz - zmrazení řady

  • dvakrát se mi během posledních třech dnů stalo, že se mi využilo zakoupené zmrazení řady, jelikož jsem neprocvičovala - ve skutečnosti jsem procvičovala (měla jsem víc než mám nastavený denní cíl a nechalo mě to v aplikaci otevřít truhlu). Dnes mi dokonce informace o tom, že mě zmrazení řady zachránilo, přišlo ve 3 hodiny odpoledne. Až do teď mi to fungovalo tak, že "den" byl až do půlnoci. Poslední tři dny mi přijde, jako by to počítalo od té doby, co jsem předchozí den dokončila procvičování. Máte to taky tak? Ta řada je pro mě motivace :-)
August 13, 2019

2 komentáře


https://www.duolingo.com/profile/DaliborNovy

Ano, skutečně, v databázi se "něco děje". Mě to smázlo všechno, ale vůbec mi to nevadí. Zkuste se nechat motivovat svým vlastním zlepšováním v angličtině, fakt to funguje. Jinak, samozřejmě, obecně je jistější se učit ve webové aplikaci ve Chrome, chcete-li udržet řadu. Ale je pravda, že posledních několik dnů i to se chová trochu zvláštně, hlavně co se týká konců dnů.

Ono, když se takovýto velký systém vylepšuje, nese to přirozeně možnost vzniku chyb v databázi. Ale jen ať se vylepšuje, pokud se lze učit, mě to nevadí.


https://www.duolingo.com/profile/Zdena21

I po zmrazení řady jsem spadla na 0, i když mi přišla informace, že mě zmrazení řady zachránilo.

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.