https://www.duolingo.com/Smigu

Pomoc w tłumaczeniu

Witam. Mam kolejną prośbę chciałbym was prosić o pomoc w tłumaczeniu tych kilku zdań.

Praca pod tytułem „Badanie skuteczności wybranych języków programowania w stronach internetowych” zawiera niezbędne informacje na temat wybranych języków programowania w stronach internetowych. Opisuje najważniejsze informacje jakie są potrzebne do rozpoczęcia pracy przy tworzeniu skryptów internetowych. Przedstawia informacje na temat przygotowania stanowiska do tworzenia oraz testowania efektów pracy. Autor dokonuje podsumowania i wyciąga wnioski.

4 lata temu

1 komentarz


https://www.duolingo.com/dun3rr

(Article; Essay?) (under subject;about;on?)"The study of effectiveness in select programming languages in web pages" contain essential information about chosen programming languages in web pages. Describe the most important information that are needed to start work at creating (internet scripts; webpage scripts?). Features information about preparing (position;emplacement;job;standpoint;attitude?) to create and test effects of work. Author perform summary and draws conclusions.

nawiasy typu (x;y;z?) oznaczają wybór (inaczej, niepotrzebne skreśl ;] )

na początku zamiast "praca" polecam zamienić to na nazwe tj w () czy to jest artykuł czy co to tam jest. a jeśli przez prace masz na myśli magisterske (w co wątpie) to użyj "master’s thesis"

PS: napewno zrobiłem pare błędów w stylu braku a/the czy coś. mam nadzieje że pomogłem ;)

4 lata temu
Naucz się języka w zaledwie 5 minut dziennie. Za darmo.