1. Forum
  2. >
  3. Temat: Troubleshooting
  4. >
  5. Totalna kpina z gracza

https://www.duolingo.com/profile/Jana65128

Totalna kpina z gracza

Moja cierpliwosc skonczyla sie w tym programie. Oto kolejna proba pracy w Duolingo. Program od wielu miesiecy nie jest naprawiony. Pobraliście z Gory za rok oplate. Pisalam dwa razy o tym ze nie moge uczyc sie wypowiedzi w programie poniewa za kazdym razem proby po pierwszym kliknieciu mikrofon wylacza sie. Dzisiejsza proba powrotu do progranu wyglada tak:

Wypowiedz to zdanie

This is my son. Nawet mikrofon nie wlaczyl sie. . Poprawna odpowiedź: This is my son. Znaczenie: To jest mój syn. ZGŁOŚ FORUM (2)

Totalna klapa. Wiec stracilam w koncu cierpliwosc, bo klikanie w iPadzie powoduje ze trwa to bardzo dlugo zanim napisze zdanie a program nadal nie dziala,mikrofon wylacza sie po kliknieciu i nie moge nauczyc sie konwersacji. Po dwoch nocach maratonu rece odmowily mi posluszenstwa, tym bardziej ze pisalam omojej chorobie. w emailu.Wobec powyzszego prosze o zwrot pobranej oplaty za rok,na konto z jakiego iTurns pobralo mimo ze pisalam do Panstwa email, co jest bardzo nie uczciwe. Oczekuje na moje pieniadze w kwocie 369,99 zl Oto dowod: 19/08/2019

TRANSAKCJA KARTĄ PŁATNICZĄ

ITUNES.COM/BILL 008004411875 00318462 318462000200925 ***3043768

-369,99

PLN Z zalem Jana

August 25, 2019

0 komentarzy

Sortowanie: najlepsze posty
Naucz się języka w zaledwie 5 minut dziennie. Za darmo.