1. Forum
  2. >
  3. Temat: Troubleshooting
  4. >
  5. Dziwni obserwujący (czyżby sp…

https://www.duolingo.com/profile/Grzegorz21087

Dziwni obserwujący (czyżby spam)

Ostatnio zaczeli mnie dodawać do obserwujących jakieś dziwne typy. Po bliższemu przyjżeniu się im zobaczyłem, że w podpisach swoich nicków mają linki do jakiś zboczonych stronek i nagabują do jak to ujmują "free sex". W każdym razie czy macie podobną obserwację? Czy można takiego obserwującego zablokować bym nie był na jego liście obserwowanych? CZy gdzieś można takiego osobnika zgłosić i może przez administratorów zablokować albo zabamować?

Osobiście nie mam nic przeciwko takim stronom ale niech mają swoje miejsce a nie zaśmiecają takie miejsca jak nasze swoimi linkami. Poza tym tu jest masa dzieciaków i raczej nikt by niechciał by jego pociecha na takie coś się tu natrafiła.

August 30, 2019

2 komentarze


https://www.duolingo.com/profile/Beata_Pietraga

tak, też tak mam, więc doczytałam, że można zgłaszać takie osoby do wykasowania konta - jednak tego jeszcze nie uczyniłam z braku czasu na e-maile , ale można te osoby zablokować tak, że nie będą mogli nas obserwować -

  1. klikasz na nick tej osoby, tak żeby się otworzyła informacja o niej
  2. w polu gdzie jest nick, w prawym górnym rogu jest takie malutkie i szare koło zębate, po najechaniu myszką na to kółko widzimy block
  3. blokujemy i już nie mamy tej osoby widocznej na liście obserwujących nas osób

u mnie zadziałało, jednak przez pewien okres czasu codziennie jedna taka osoba z linkiem do sex stron, dodawała mnie do listy swoich znajomych, więc sprawdzaj codziennie - na szczęście, po jakimś czasie odpuszczają :)


https://www.duolingo.com/profile/Grzegorz21087

dziękuję bardzo Beato, już biorę się za blokowanie "niechcianych" pozdrawiam

Powiązane dyskusje

Naucz się języka w zaledwie 5 minut dziennie. Za darmo.