https://www.duolingo.com/profile/pandika71

jazyk

nevíte jak se tam dává další jazyk?

September 2, 2019

21 komentářů


https://www.duolingo.com/profile/AdlaPlucna

kliknes na tu vlajecku a das pridat jazyk


https://www.duolingo.com/profile/DaliborNovy

A potom vpravo nahoře musíte vybrat MLUVÍM ANGLICKY . A musíte počítat s tím, že základy angličtiny jsou nutné. Výhodu to má v tom, že se učíte oba jazyky najednou. A to velmi účinně, protože se tím oprostíte od češtiny, velmi brzy se tak naučíte rovnou v těch jazycích myslet. (Zároveň s Duolingem si otevřete i překladač, např. Google, tam je i výslovnost. Použijete na neznámá slova, zejména v pokročilejší části kurzu.)

Chcete-li pokračovat ve výuce angličtiny reverzním kurzem, postupujete stejně - po zvolení MLUVÍM ANGLICKY najdete v seznamu kurzů českou vlajku a kliknete na ni. K reverznímu kurzu velmi doporučuji DuoBooster :

https://forum.duolingo.com/comment/41960494


https://www.duolingo.com/profile/MiroslavPl8

Dík, to mě nenapadlo (dát tam mluvím anglicky). O tom že kliknu na vlaječku - to bylo jasný, ale měl jsem tam furt nastaveno mluvím česky. JJ, už to je.


https://www.duolingo.com/profile/Zdena999068

Dobrý deň! Veľmi by som uvítala keby už bola aj slovenská verzia


https://www.duolingo.com/profile/DaliborNovy

Jestli vám vadí zejména psaní českých vět, prozatím zkuste tohle:

https://forum.duolingo.com/comment/41960494


https://www.duolingo.com/profile/Pajo11112

Ahoj, co jsou ty čísla u vlaječek ?


https://www.duolingo.com/profile/DaliborNovy

To je dosažená úroveň (level). Je odstupňovaná dle počtu XP, získaných v tom daném kurzu. Podrobněji např. zde: https://duome.eu/Pajo11112 Ve spodní části vidíte vaše info: English: Level 17 · 322/1397 words · 11281 XP (+719 XP to next level) .


https://www.duolingo.com/profile/DaliborNovy

@Pajo11112 To jsou slova a tvary slov, na které se zejména daná dovednost zaměřuje. Opakují se vícekrát než ostatní, v různých větách a tedy můžete očekávat, že je po splnění té dovednosti budete umět. Nově je také naleznete ve slovníku duolinga, i s příklady použití. Stačí kliknout.


https://www.duolingo.com/profile/Pajo11112

Ahoj chci se ještě zeptat, když rozkliknu tému například , přidavna jmena, zobrazí se výpis slovička v dané lekci. Některá jsou ale zvýrazněná a některá ne, co to znamena ? https://duome.eu/Pajo11112/progress Děkuju

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.