1. Форум
  2. >
  3. Тема: Troubleshooting
  4. >
  5. Я досягнув межі

https://www.duolingo.com/profile/Eugen1971

Я досягнув межі

Від ідеалу в англійській я ще далекий, але вперся в зображення сови, за яким... кінець?! П'ятий рівень, далі завдань немає. Запросив друзів, за що отримав пару тижнів безкоштовного "Дуолінго Плюс", але в чому плюс, так і не второпав. Маю 216 якихось корон, входжу до золотої ліги - і що з того? Довідки на сайті, схоже, призначені для тих, хто й так усе знає. Поясніть, пліз, чи є життя після смер... е-е... чи триває навчання після "майн лібер совушка"? Нащо ті корони? І в чому "плюс"?

September 3, 2019

2 коментарі


https://www.duolingo.com/profile/Fivaprol

Вітаю тебе, юний падаван! Ти завершив навчання. Тепер твоїх знань, вмінь і навичок достатньо, щоб опановувати тонкощі англійської на серйозних, дорослих, ресурсах. Нехай зображення золотого совеняти залишиться для тебе символом маленької перемоги в підкорені невідомого. Далі тебе чекають Лонгманівсько-Колінзівські талмуди, особливості діалектів та ідіом, сленги й акценти.... І вечорами, сидячи біля каміну, ти розповідатимеш молодим адептам про золоту сову... про "плюс" який дає змогу навчатися без реклами і зберігати відрізок, пропустивши день... про корони, які показують кількість завершених навичок.... і про ліги, які не дають нічого, крім можливості отримання лінготів, які, в свою чергу, не дають нічого... От якось так)))


https://www.duolingo.com/profile/Eugen1971

Спасибі. Завдяки "Дуолінго" я повірив у те, що 48-річний "юний падаван" може згадати свою іспанську і підрихтувати англійську так, аби принаймні не пропасти за кордоном. Сподіваюся, колись тут з'являться просунутіші курси, і я із задоволенням продовжу тренінги. А поки що... Час від часу повертатимусь. Дякую творцям сервісу і бажаю всім успіхів!

Вивчайте мову, приділяючи цьому лише 5 хвилин на день. Безкоштовно.