1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. Nastavení Duolinga pro dceru

https://www.duolingo.com/profile/Santiago614397

Nastavení Duolinga pro dceru

Dobrý den, nastavil jsem Duolingo pro svoje dvanáctiletou dceru, ale nemůže se zúčastnit soutěží v rámci ligy. Do emailu jen dorazil potvrzovací email, který jsem potvrdil, ale ligy tam nemá. Jde to změnit? Děkuji. Jinak super práce, jen tak dále!

September 5, 2019

4 komentáře


https://www.duolingo.com/profile/Ivo108

Ligy sú dostupné, ak sa nemýlim, len pre vek vyšší ako 13 rokov. Vek sa v konte žiaľ nedá dodatočne zmeniť. Keďže mám doma malého súťaživého syna, musel som mu vytvoriť nové konto a uviesť nepravdivý vek. Teraz ho Duolingo baví a nerobím mu problém ani učenie sa EN cez CZ.


https://www.duolingo.com/profile/Santiago614397

Děkuji za odpověď. Tak jsem poctivě zadal správný věk a výsledek je tento. Nový účet bych už dávno založil, ale má splněno už hodně cílů, které nechce absolvovat znovu...


https://www.duolingo.com/profile/Ivo108

Tiež mal uvedený najprv reálny vek. Pátral som ako vek zmeniť, prípadne povoliť ligy, ale iné riešenie ako vytvoriť nové konto som nenašiel. Syn mi povedal, že radšej si to ešte raz zopakuje, ale chce súťažiť. Teraz je na duolingu každý deň. (má 9 rokov)


https://www.duolingo.com/profile/DaliborNovy

Je to nemilé, nechápu, proč to tak je. Ale v novém účtu jí můžete udělat zařazovací test a potom případně i postupové testy podle potřeby a korunky dohonit klíčkama.

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.