1. Forum
  2. >
  3. Temat: Troubleshooting
  4. >
  5. Dodanie Swojego Dziecka do Zn…

https://www.duolingo.com/profile/Andrzej736034

Dodanie Swojego Dziecka do Znajomych

Witam

W jaki sposób mogę dodać swoje dziecko do znajomych dodam że zaznaczyłem że ma 10 lat co jest zgodne z prawdą ale jak chcę wyszukać po nazwie jak i po @ to mi nie znajduje. Robiłem zaproszenie poprzez SMS z aplikacji mobile.

?

Pozdrawiam

September 13, 2019

3 komentarze


https://www.duolingo.com/profile/Beata_Pietraga

Cześć, ja to już przeszłam. Trzeba dziecku odblokować konto, tzn. uaktywnić funkcje społecznościowe. O tę zmianę musisz poprosić na e-maila (jako rodzic), gdyż muszą to zrobić odgórnie.

Ja też mam 10-latka i też miałam ten problem, i nigdzie to nie jest napisane, że rejestrując 10-latka będzie miał wyłączone funkcje społecznościowe (czyli nie będzie miał znajomych i rodziców na swojej liście).

Wreszcie jakąś informację wygrzebałam gdzieś na forach ... mogę Ci podesłać e-mail oraz treść e-maila po angielsku jaki do nich napisałam. 24h później dostałam pytanie czy na pewno chcę, bo wiąże się to z potencjalnym narażeniem dziecka itd. upewniłam ich, że jestem świadoma ryzyka i 2 dni później już dziecko miało wgląd w dyskusje i mogłam dziecko dodać do znajomych, a on mnie :)


https://www.duolingo.com/profile/andrszcz

Witam, jeśli można to ja również poproszę o mail ponieważ chciałem odblokować dziecku konto.


https://www.duolingo.com/profile/Andrzej736034

Dziękuję za informację.

Jeżeli nie jest to problem to czy mogę prosić @ abym mógł napisać w celu odblokowania .

Pozdrawiam

Naucz się języka w zaledwie 5 minut dziennie. Za darmo.