https://www.duolingo.com/profile/TomasSmahlik

Duolingo plus

Dobrý den chtěl jsem si vyzkoušet vaše Duolingo plus. Pár dní na vyzkoušení pak je tato služba placená jenže nikde nezjistíte kde se tato služba vypne nebo kde zadáte že nemáte zájem a tak se vám může stát to co mi , že vám stáhnou 1117kč aniž by jste chtěli tuto službu využívat. Ani po té kdy mám tuto službu nedobrovolně předplacenou na rok nezjistíte jak tuto službu vypnout ať příští rok neřeším totéž a to že mi nedobrovolně z účtu opět stáhnou pomalu 1200kč. Byli by jste prosím schopni a tak laskaví a vysvětlili jak tuto službu deaktivovat o peníze už jsem asi přišel ale nerad bych další rok platil znova. Děkuji mnohokrát za odpověď Šmahlík Tomáš smahliktomas@seznam.cz

October 15, 2019

4 komentáře


https://www.duolingo.com/profile/TomasSmahlik

Dobrý den děkuji za radu ale v aplikaci přímo to nelze a přes váš odkaz buď dělám něco špatně nebo nevím ale nelze


https://www.duolingo.com/profile/DaliborNovy

Aha, prosím, zkopírujte sem, co vám to napíše, kliknete-li na webu Duolinga v nastavení na to "Duolingo Plus". Nevidíte-li ten nápis "Duolingo Plus", zvětšete si okno prohlížeče nebo zmenšete ZOOM. Pro 100% zoom je třeba okno alespoň 1024/768 nebo tak něco.

Aktivoval-li jste to v aplikaci, asi to půjde jen podle toho popisu pro Google Play Store (Android) nebo iTunes App Store (iOS/iPhone/iPad) podle toho, jaký máte systém. Ten postup selže v jakém bodě? Neuspějete-li, napište, jaký máte systém a jak jste to aktivoval. Snad potom někdo poradí.


https://www.duolingo.com/profile/OsobaMoje

Dobrý den, Tomáši. Základ je omezení platby vaší internetové karty. Totiž: platbu kartou mám VŽDY vypnutou. Potom i když si NECHTĚNĚ něco zapnu, nedokáže se mi to strhnout.

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.