1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. Ako správne študovať?

https://www.duolingo.com/profile/Riso709875

Ako správne študovať?

Ahojte, chcem sa spýtať, všetky kategórie už mám spravené na maximum t.j. 5 level. Ako ďalej študovať? Už asi 6 mesiacov dookola opakujem, ale mám pocit, že moja úroveň 275 koruniek sa vôbec nezvyšuje. Ako ďalej? Ďakujem za odpoveď.

October 16, 2019

3 komentáře


https://www.duolingo.com/profile/JanLyko

To už je čas na reálnou konverzaci. Ale jestli se chcete držet Duolinga, tak kurz češtiny z angličtiny má úplně jiné věty než kurz angličtiny z češtiny.


https://www.duolingo.com/profile/Daku_

No vidíte a já měla kurzu češtiny pocit, že v lekci After jsou dost často věty, které byly v kurzu angličtiny. Ale pravda, tento pocit jsem měla jen u téhle lekce. Jinak souhlasím, že věty jsou úplně jiné.


https://www.duolingo.com/profile/DaliborNovy

Za mě mohu říct, že pro pokusy o reálnou konverzaci bylo pro mě absolvování druhého stromu (AJ->CJ) nutností (zvuk si vypnete v nastavení). V této fázi velmi doporučuji, nejlépe s tímto: https://forum.duolingo.com/comment/41960494 , nainstalujte si ale ty ukázkové hlasy. Automat si můžete zpočátku vypnout, ale to ozvučení anglických vět je velkým přínosem, už od začátku kurzu.

Během absolvování tohoto druhého stromu si občas dejte pro relax opakování toho původního. Nevím, jak je to možné, ale fakt to pomáhá i na zvládnutí toho druhého.

Související diskuze

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.