https://www.duolingo.com/profile/Erdal580141

Practice

Bu öğrendiklerimizi uygulayacağımız online programlar var mı?

October 21, 2019

5 Yorum


https://www.duolingo.com/profile/mentalgravity

Chat programlarından bahsediyorsanız ara ara kullandığım HelloTalk adında bir uygulama var, öneririm.


https://www.duolingo.com/profile/tmcnkstrt

arkadaşın dediği gibi bende bu uygulamayı kullanmaya başladım. Ancak karşılıklı iletişim pekte iyi değil. Herkes farklı telden çalıyor malesef. İçlerinden konuşabileceğiniz birilerini yakalarsanız olabilir tabi ki. Denemekte fayda var.


https://www.duolingo.com/profile/mentalgravity

Chat uygulamalarının çoğu öyle. Kimisi karşı cins için giriyor kimisi bazı özellikleriyle öne çıkmak için... Nerdeyse bütün chat uygulamalarını kullandım ve durum hepsinde aynı. Ama arayüz kolaylığı vs. olarak bu uygulamayı önerdim.


https://www.duolingo.com/profile/tmcnkstrt

estağfirullah söylediğinize karşı birşey demek istemedim. sadece gerçekten iletişim kurabilececek, konuşabilecrk, geliştirebilecek insan bulmak zor. dil adı altında dediğiniz gbi farklı amaçlarla kullanılıyor program. alıştırma yapalım diyende 3gün zor dayanıyor malesef. en çok sıkıntı olan şeyde bu zaten pratik yapamıyoruz. bilmeyen gayret göstermiyor, bilende seninle ilgilenmiyor. istekli denk birilerini bulmak lazım


https://www.duolingo.com/profile/mentalgravity

Haklısınız. Bir uygulama var. Adını vermeyeceğim ama yabancı öğretmenlerle konuşulabiliyor uygulamada bilen bilir. O uygulamada bile girdim yazdım geri dönen öğretmen olmadı :D Cidden pratik yapacak insan bulmak madende elmas aramak kadar zor maalesef.

Günde yalnızca 5 dakika ayırarak dil öğren. Ücretsiz.