https://www.duolingo.com/profile/giszterek

Quiz - postęp w angielskim

Mam pytanie odnosnie "Quiz - postęp w angielskim" za lingoty. Dlaczego test zawiera nieprzerabiany jeszcze material? Jestem na etapie czasu terazniejszego, a 2/3 testu to byl czas przeszly i czas terazniejszy dokonany oraz o ile pamiec mnie nie zawodzi slownictwo rowniez dotychczas nie poznane.

June 27, 2014

3 komentarze


https://www.duolingo.com/profile/yuioyuio

Quiz ma sprawdzać postęp w angielskim, zawiera więc materiał z całego drzewa, również te tematy, które nie zostały jeszcze przerobione. W ten sposób na początku wyniki będą niskie, ale w miarę dalszej nauki będą coraz bardziej zbliżać się do maksymalnego wyniku 5.0. Gdyby test zawierał tylko dotychczas przerobiony materiał, to jeśli ktoś dobrze uczyłby się na bieżąco, mógłby cały czas dostawać 5.0 i nie byłoby widać postępu.

Nie wiem dokładnie czy na każdym teście pojawiają się pytania z całego drzewa. Podejrzewam, że jeśli kilkukrotnie popełnimy błędy w danym temacie, to komputer będzie nam dawał łatwiejsze pytania, dostosowane do naszego poziomu. Komputer nie daje pytań według przerobionego dotychczas materiału, tylko na bieżąco ocenia nasz poziom zaawansowania. Otrzymany wynik odzwierciedla jaką część całego materiału opanowaliśmy.

June 27, 2014

https://www.duolingo.com/profile/KrystynaSa

Podbijam temat i chciałabym zapytać dlaczego nie ma opcji przeglądu testu? Mnie bardzo brakuje możliwości sprawdzenia co zrobiłam dobrze a co źle na teście. Liczę na to, że ktoś z adminów odpowie mi na to pytanie. Pozdrawiam

November 29, 2015

https://www.duolingo.com/profile/kbkkbk

KrystynaSa mam podobne uwagi. Trochę ten quiz bez sensu w obecnej formie.

May 15, 2016
Naucz się języka w zaledwie 5 minut dziennie. Za darmo.