1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Troubleshooting
  4. >
  5. vypnutí načítání lingotů

https://www.duolingo.com/profile/TamaraFusk

vypnutí načítání lingotů

Nemohu si opakovat lekce, přestože v nich dělám chyby, teprve až druhý den a to si již ty chyby nepamatuji. Nemohla bych si lekce opakovat alespon třikrát za sebou a v jeden den? Myslím , že jiní tento problém neřeší, protože klidně mají vysoká čísla naučených lekcí.

November 16, 2019

1 komentář


https://www.duolingo.com/profile/DaliborNovy

Jsem přesvědčen, že toto omezení se aktivuje každému, ale až po mnohonásobném opakování jedné lekce. Myslím, že je to férové. Velmi vysoká čísla ostatní získávají jinými způsoby. Chybujete-li při druhém opakování, nic nezkazíte, dáte-li si to ještě jednou bez XP a se zvýšenou pozorností. A potom už jděte na jinou lekci. Druhý den už to bude mnohem lepší.

S vaším XP skóre jen v angličtině doporučuji všeobecné opakování na čas (činka vlevo dole) - chyby si za vás bude pamatovat systém a brzy předloží větu znovu. Dále velmi doporučuji začít druhý strom dovedností - kurz češtiny. Nejlépe s tímto: https://forum.duolingo.com/comment/41960494 (hlas českých vět si vypnete umlčením zvuku karty prohlížeče). A tam budete moci lekce opakovat na body dle potřeby, až do získání 5 korunek (v režimu učení).

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.