https://www.duolingo.com/profile/VictorSolo522362

After finish

Коли закінчиш курс Duolingo, що далі порадите для поглиблення вивчення іноземної мови (English)?

December 10, 2019

4 коментарі


https://www.duolingo.com/profile/Lad1961

Рекомендую пройти українську для англомовних. Або французьку для англомовних. Розширите словниковий запас і закріпите пройдений варіант. Зворотній курс не тотожний. Інша побудова речень, багато чого іншого.


https://www.duolingo.com/profile/FirebosMax

Практикувати іноземну мову з іншими, якщо є можливість. Найкращий спосіб поглиблення вивчення це - спілкування, цей метод завжди працює.


https://www.duolingo.com/profile/Deny87339

Уже задавали це ж питання і не один раз будь ласка можете пошукати нижче на форумі схожі за змістом теми.


https://www.duolingo.com/profile/wGQu8

1) Багато читати. Від адаптованих і дитячих книжок до статей на англійській. 2) Слухати розмовні онлайн радіостанції, розмовні підкасти. 3) На улюблені англомовні пісні пісні знайти роздрук пісні і її переклад. А потім, при прослуховуванні цих пісень - згадувати слова. :) 4) Дивитись англомовні серіали з англійськими субтитрами. Є в тирнеті рекомендації для вивчаючих, пошукайте. Почніть, на ютубі, з англомовної "Свинки Пепи". ;) 5) Зареєструйтесь в командній онлайн-грі, виберіть англомовний сервер, і спілкуйтесь зі своєю командою. 6) Спробуйте вести свій англомовний блог або твіттер. 7) Знайдіть по Скайпу чи ВатсАпп такого ж "товариша по нещастю" як і ви, але який з англійської вчить українську. 8) Про себе, або якщо дозволяє ситуація - вголос, описуйте все що ви робите або бачите, але англійською.

Пов'язані обговорення

Вивчайте мову, приділяючи цьому лише 5 хвилин на день. Безкоштовно.