1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. Sledování nahlášených chyb

https://www.duolingo.com/profile/PetrLongin

Sledování nahlášených chyb

Dobrý den, Chybí mi tu možnost sledovat, co se děje s chybami, které jsem nahlásil a také možnost třeba zrušit nahlášení chyby. Už se mi pár krát stalo, že jsem omylem nahlásil chybu, když mi to nevzalo překlad a já se nevšiml, že jsem napsal nějaké slovo špatně a bohužel jsem si toho všiml až po odeslání.

December 23, 2019

7 komentářů


https://www.duolingo.com/profile/DaliborNovy

To by byla opravdu skvělá funkce a velmi moc se přimlouvám, kdo máte tu možnost a schopnost, pokuste se to vývojářům navrhnout. Zrovna včera jsem nahlásil při cvičení na čas pěknou volovinu, ale i pár podle mě správných alternativ. Přehled, co bylo zamítnuto a co přijato, by byl pro nás velmi přínosný, navíc by se nestávalo, že to samé nahlásíme po pár měsících znovu. Možnost odstranit nahlášenou alternativu by byla úplně skvělá. Částečně by to vyřešilo i to nezobrazování nejbližšího správného překladu. Nějakou dobu jsem si vedl vlastní evidenci, ale jak jsem zjistil, mail o přijetí nepřijde vždycky, časem jsem to vzdal.


https://www.duolingo.com/profile/MirkaEberlov

K ničemu vám to bohužel nebude, ale dávám lingot! :-D. Bylo by to super! Ale asi nebude... :-( Mne sova, potvora, vždycky chválila, třeba za 5 překladů bez chyb, teď vyskočí jen když něco vořu a pošklebuje se... :-( :-)


https://www.duolingo.com/profile/Daku_

A já jsem si myslela, že tu na mne čeká odpověď od moderátorů :-). Taky by se mi ta funkce moc líbila. Zrovna dneska jsem nahlásila chybný překlad a pak mi došlo, že jsem tam měla chybu.


https://www.duolingo.com/profile/Milan463920

Mám stejnou zkušenost i přání.


https://www.duolingo.com/profile/Reninka9999

A to jde sledovat?


https://www.duolingo.com/profile/DaliborNovy

Bohužel nejde, ale bylo by to skvělé. Studentům by to velmi pomohlo a navíc by to výrazně ušetřilo práci dobrovolných týmů podpory.

Související diskuze

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.