1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. Taky vám od nového roku blbne…

https://www.duolingo.com/profile/Katka549378

Taky vám od nového roku blbne appka?

Ahoj, chci se zeptat, jestli vám taky začala blbnout appka? Už třetí den, takže vlastně od nového roku (od 1.1.2020) se neskutečně seká. Když mám skládat větu z danných slov, tak mám chybu, protože než se dá poslední slovo, už mě to hodnotí. Tím pádem mě poslední slovo ve větě chybí a je to vlastně špatně. Poslech se neskutečně zadrhává, přeskakuje, takže člověk musí víc než dedukovat, co vlastně říkájí. O nějakém nahrávání nemůže být řeč. Nedostanu se ani k tomu, abych mohla začít mluvit, natož aby mě to nějak vyhodnotilo. Celkově se appka seká i mezi "přeskakováním" mezi výukou a obchodem, mým profilem.... Jednoduše je to úplně zasekané, neschopné dokončit lekci, natož denní cíl. Už jsem psala na podporu, tak jsem zvědavá kdy a s jakou odpovědí příjdou. Tady na Pc se zdá být všechno v pořádku, avšak nemohla bych mluvit a to mě trochu mrzí, navíc se na PC dostanu velice málokdy, proto mám stáhlou appku v mobilu, kde se můžu učit denně - pokud to teda jde. Jinak mám ještě jednu appku online, ta jede v pohodě, internet mě funguje, mobil je taky ok, takže předpokládám, že to bude tím duolingem. A zajímá mě, jestli jsem jediná, nebo taky plánujete vzdat veškeré úsilí, když se pořádně není jak učit :-(

January 3, 2020

10 komentářů


https://www.duolingo.com/profile/TheSilentBrother

Mne se taky bohužel sekala mobilní aplikace. A tak jsem radši přešel na PC verzi. Duolingo si z mobilu odinstaloval. Nechal jsem si v mobilu jen takové aplikace, které se na mém mobilním telefonu nesekají.

Na Duoligu nebo i na Memrise je dobré to, že existuji i PC webovky a není třeba si tak nic instalovat. Jen je to možná o něco méně pohodlné. Je však pravda, že spíše se mi dělají dobře zápisky u PC.

Pokud by nepomohla další aktualizace Duolinga, tak bych ještě zkusil na mobilu promazat data v mezipaměti - někdy to pomáhá... :)


https://www.duolingo.com/profile/DaliborNovy

Zkuste duolingo přes webový prohlížeč i na mobilu. Zvolíte-li nějaký, založený na Chromiu, půjde i mikrofon.

Na PC samozřejmě funguje kontrola výslovnosti mikrofonem, musíte ale používat aktuální verzi prohlížeče Chrome a mít připojený mikrofon. Notebook má mikrofon vestavěný, stačí povolit přístup z webu.

Mobilní aplikaci zkuste aktualizovat nebo odinstalovat (i s daty) a znovu nainstalovat (musíte znát přihlašovací údaje). Případně popište podrobněji vaší platformu a verzi, třeba někdo poradí. Nic jiného se vám neseká?


https://www.duolingo.com/profile/LeniRudenko

Možná není chyba v aplikaci , ale v mobilu!!


https://www.duolingo.com/profile/EUSrBI4n

Podle mě je problém s větší výměnou dat. Takže doporučuji kvalitní internetové připojení. Na domácí wifi je to bez problémů, připojení přez LTE vykazuje podobné problémy tady popisované.. U pc verze takový problém nebývá.


https://www.duolingo.com/profile/LeniRudenko

Možná jen dochází úložný prostor.


https://www.duolingo.com/profile/R.V.0

U mě zatím dobrý. Nevím, kde bydlíš, má zkušenost je, že někdy takhle dokáže pozlobit počasí.


https://www.duolingo.com/profile/DaliborNovy

Katko, chci připomenout, že je důležité napsat, o jakou aplikaci a jakou platformu jde. Nejlépe včetně verze. Jinak se těžko domluvíte.


https://www.duolingo.com/profile/PetrLongin

Já používám Duolingo v prohlížeči, ale po novém roce jsem 2x použil aplikaci v mobilu a tam jsem narazil také na podivné chování. U poslechového cvičení, kdy se věta skládá ze slov, se stává, že je už pár slov předvyplněno, někdy dokonce i celá věta a tedy stačilo jen potvrdit. Mám mobil Xiaomi Redmi 6, MIUI 11.0.1.0, Android 9 PPR1.180610.011 Aplikaci jsem aktualizoval 6.1.2020.


https://www.duolingo.com/profile/Gepardi_kocka

Dělejte to na pc je to lepší a nebo když už tak na hodně vykonném mobilu který se vůbec neseká to vám radí já mám totiž tablet LENOVO který má paměť 16GB což je strašně málo takže se mi to seká ale strašně seká takže buď na hodně výkonném mobilu nebo tabletu který se neseká nebo na normálním PC který je dobře připejený na WIFI protože to může být pak i wifinou když nejste připiojeni na WIFI nebo nemáte dobrý či silný Data a wifinu tak se vám to bude buť sekat nebo vám to nepůjde vůbec ale nesmíte být zase úplně u wifi boxu jinak se vám budou rušit vlny mikrovlny mobilu a wifi takže né uplně blízko tohoto boxu nebo kus nad ním či pod ním vedle atd. nesmíte být moc blízko u boxu takže tím to může být moc rád bych byl kdybys si mě dal do sledujících dík moc já tě taky budu sledovat dík jestli si toto četl a poslední důvod čím by to mohlo být o prázninách se třeba hodně lidí nudí takže dělají doulingo čímš padem je server přetížený řau mněj se hezky a snad se ti to už nebude sekat.


https://www.duolingo.com/profile/Margaretka33

Nie, mne to nerobilo. Ale zas mám úplne nový mobil, ktorý neseká vo všeobecnosti a možno dokáže vyhovieť, keď sú väčšie nároky na aplikáciu. Ale prekvapilo ma na nový rok, že ponúkli jej aktualizáciu. Preinštalovala som teda appku, ale zmeny nebádam. Možno skôr riešili toto, čo tu píšete, že niektorým ľuďom sekala, ale neviem. Nie som admin, len filozofujem.

*Pozn.: Ja používam aj aj. Aj webstránku na PC, aj tu mobilnú. Ako mi to kedy vyhovuje.

Související diskuze

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.