1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. Otevření nových úrovní

https://www.duolingo.com/profile/Ilca12

Otevření nových úrovní

Dobrý den, dokončila jsem 4 kontrolní stanoviště. Všechny témata mám na 5. úrovni ale dál nic. Lze nějak získat další témata k procvičování? Děkuji

January 14, 2020

14 komentářů


https://www.duolingo.com/profile/DaliborNovy

Dobrý den, dokončila jste již i 5. (cílové) stanoviště. Rozhodně doporučuji reverzní kurz (čeština pro anglicky mluvící), nejlépe s tímto:

https://forum.duolingo.com/comment/34137897

(Hlas českých vět si vypnete v nastavení Duolinga).

Viz. také:

https://forum.duolingo.com/comment/35255780

https://forum.duolingo.com/comment/35832042

Přidání jazyka např. zde:

https://forum.duolingo.com/comment/33911094

! ! ! Určitě již teď doplňujte učení poslechem, praktické rady zde ! ! !


https://www.duolingo.com/profile/Johana84594

Ten reverzní kurz má jeden zásadní problém - mluví se tam česky. To by mi ani nevadilo, ale vadí mi, že anglické věty jsou němé. Zkouším i španělštinu z angličtiny (taky z němčiny, ovšem nic není dokonalé) a tady mi taky schází zvuk u angličtiny. Když nám Dulingo neudělá kurz jiného jazyka než angličtiny (chápu, že to není jednoduché), bylo by možné nějak rozmluvit i ten jazyk, ze kterého student vychází? Nebo aspoň tu angličtinu?


https://www.duolingo.com/profile/DaliborNovy

Provozovatele Duolinga se nám bohužel přesvědčit nepodařilo, ale řešení již máme. Viz. hned ten první odkaz výše:

https://forum.duolingo.com/comment/34137897

(Hlas českých vět si vypnete v nastavení Duolinga).

Prosím, program používejte pouze na kurz angličtiny a češtiny.

Bude-li více žádostí, možná časem ozvučíme angličtinu i v dalších kurzech pro anglicky mluvící, ale zatím je program určen pouze pro AJ <-> ČJ kurzy. Už na to existuje skript, zkuste hledat v anglickém fóru, kvalita ale prý nic moc.


https://www.duolingo.com/profile/Johana84594

Moc děkuji, to rozhodně zkusím. Dají se také nějak úplně vyhodit poslechová cvičení na češtinu v tom AJ =>ČJ kurzu? Připadám si trochu jako při diktátu v první třídě :-)


https://www.duolingo.com/profile/DaliborNovy

:-) Stačí vypnout hlas českých vět v nastavení Duolinga. (Avatar vpravo nahoře / Settings / Speaker - Off). Přímý odkaz:

https://www.duolingo.com/settings

Pro kurz češtiny z angličtiny určitě doporučuji Firefox verzi programu. Stejně tak pro kurz angličtiny z češtiny, nechcete-li používat kontrolu výslovnosti mikrofonem.


https://www.duolingo.com/profile/Roman60389

Dobrý den, zdolal jsem anglický strom dovedností a žádná další stanoviště se mi neotevřela. Co teď?


https://www.duolingo.com/profile/DaliborNovy

Jestli při všeobecném opakování nechybujete, rozhodně doporučuji ten reverzní kurz, viz. výše, prohlédněte si všechny odkazy. Kdyby něco nebylo jasné, ptejte se.


https://www.duolingo.com/profile/Johana84594

Taky je dobré začít další jazyk z angličtiny, je to skvělý tréning mozku :-)


https://www.duolingo.com/profile/Broa933243

Souhlasím, stále si procvičuji anglický kurz(3lekce),pak přejdu na češtinu z angličtiny (jsou tam nová slova),a denní cvičení končím na španělštině z angličtiny. Je to oživení a duo už mě zas moc baví


https://www.duolingo.com/profile/VeraKopfin

dobrý den, ráda bych se dotázala, jak se dostanu na ty nové úrovně (9 nových úrovní), děkuji


https://www.duolingo.com/profile/DaliborNovy

Nejsem si jistý, co myslíte tím 9 nových úrovní. Jestli máte na mysli ten reverzní kurz, tam je 6 kapitol (kontrolních stanovišť), 84 dovedností, celkem 422 nových lekcí. Projděte si prosím odkazy z prvního příspěvku v tomto tématu. Po více než roce se stromem angličtiny velmi doporučuji.


https://www.duolingo.com/profile/VeraKopfin

jsem již starší, tak se omlouvám, že již ne tak flexibilní, myslela jsem těch 9 nových úspěchů k dosažení, (naučte se 50 nových slov a staňte se Učencem atd.)


https://www.duolingo.com/profile/DaliborNovy

A jasně! Z toho mailu. To jsou nové úspěchy, které by se měly časem objevit v našem profilu (Avatar vpravo nahoře / Váš profil). "Naučte se 50 nových slov a staňte se Učencem" - toho dosáhne jen, když ještě nemáte hotový strom dovedností. Bohužel to neznamená, že se nám otevřou nové úrovně.

V pohodě, nic se neděje. Určitě doporučuji ten reverzní kurz, viz. výše. Tam mimo jiné budete moci dosáhnout i všech těch 9 nových úspěchů, až se objeví. Zatím je to pravděpodobně testováno jen na menší skupině uživatelů.


https://www.duolingo.com/profile/Blanche910473

Kompletně jsem dokončila všechna stanoviště na úrovni 5. Od te doby se mi zobrazuje .. něco se pokazil, pokud problém přetrvává, kontaktujte podporu.. Podpora je kde a jak ji kontaktovat ???

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.
Začít