1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. Množství lekcí v tématu

https://www.duolingo.com/profile/Daku_

Množství lekcí v tématu

Dobrý den, pokud porovnám počet lekcí v mobilní aplikaci a v PC, zjistím, že jich mám v PC dvojnásob. Z toho usuzuji, že budu nějaký pokusný králík, na kterém se testuje, jak to uživatelům vyhovuje a já nevím co ještě. Dá se řáct, že každou lekci si procvičím 2x, protože po dojetí tématu dle mobilu, se mi lekce opakují. Dá se někde vývojářům nahlásit, že se mi to nelíbí?

Díky :-)

January 23, 2020

1 komentář


https://www.duolingo.com/profile/DaliborNovy

Aplikace jsou vedlejší a vývojáře Duolinga příliš nezajímají. To hlavní a pravé Duolingo je web. Aplikace mají své vývojáře, kteří mají své vlastní názory na výuku a své vlastní nápady.

Každopádně, když už v některé dovednosti fakt málo chybujete, vždy můžete použít klíček pro dokončení té dané úrovně (korunky). Každou dovednost tedy můžete dělat jen pětkrát. Já jsem si ale oba stromy dovedností projel bez těchto postupových testů a bylo to tak tak, abych se to fakt naučil. Jen v horní části stromu, tam to bylo opravdu potřeba. Doporučuji tedy skákat opravdu jen, když máte pocit, že je to fakt triviální. Je tu totiž ten problém, že když dojedete 5. korunku do konce, už se k dlouhým a složitým větám z páté úrovně skoro nedostanete. Opakování i všeobecné opakování, naředí obsah jednoduchými větami, i když máte všude 5 korunek.

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.