1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. motání na místě

https://www.duolingo.com/profile/ZdenekPaca

motání na místě

Tak mám takový pocit, že celý jinak dobrý systém, ustrnul na mrtvém bodě. Mám vyplněné celé kolo jednotlivých lekcí, občas se mi nějaká lekce otevře ( praskne) na doplnění, dobrá. Smutné je, že někdy už vím jaká otázka bude následovat. Úkoly jsou čím dál tím víc stejné. Honění bodů pro postup do další ligy taky nevidím, za tohoto stavu, jako výrazný posun. Postoupil jsem záměrně se do další ligy v domnění, že tím se třeba otevřou další, těžší lekce, ale nic. Jsem platící uživatel a začíná mě to mrzet. A nebo jsem něco nepochopil, je nějaká cesta??? Pěkný den Z.

January 25, 2020

2 komentáře


https://www.duolingo.com/profile/DaliborNovy

Liga nemá s náročností úloh vůbec žádnou souvislost. Má jen funkci motivační.

Máte-li hotovo a při opakování nechybujete, určitě doporučuji reverzní kurz, viz např: https://forum.duolingo.com/comment/36044775


https://www.duolingo.com/profile/Tom_V.

Ač je Duolingo výborný nástroj není všemocný. Pokud už máte 25 úroveň, umíte spoustu vět nazpaměť a máte pocit, že se motáte na místě - tak to tak asi bude. Tento kurz vás dál neposune - upevníte znalosti, ale dál se nepohnete.

Je zapotřebí začít AJ používat (číst, psát, mluvit, poslouchat. :-) Mezitím můžete zkusit ten opačný kurz jak zmiňuje Dalibor.

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.