1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Troubleshooting
  4. >
  5. Duolingo pro školy

https://www.duolingo.com/profile/Katka843344

Duolingo pro školy

Založila jsem si třídu pro své žáky, aby se učili francouzštinu. Klasické procvičování po tématech v "kroužku" jsem zadala. Ale nevím, jak se dostanu do "diskuzí" nebo "stories", vím, že ve francouzštině existují. Děkuji za radu. K. Drábková

February 3, 2020

3 komentáře


https://www.duolingo.com/profile/JanLyko

Diskuze ani Stories pokud vím nemůžete v Duolingu for schools použít ani jako Class activity ani jako Assignment. Ale mužete je vy i vaši studenti používat samostatně. Stories jsou přístupné, když se přepnete do kurzu francouzštiny (vidíte nahoře francouzskou vlaječku) v menu nahoře jako ikonka otevřené knížky s popisem STORIES. V seznamu diskuzí (ikonka DISCUSS hned vedle) by měl být vpravo nahoře rozcestník diskuzí včetně "French from English". Kdyby ne, přidáte je tlačítkem EDIT.


https://www.duolingo.com/profile/Katka843344

Děkuji, myslela jsem si to. Tyto aktivity budu s třídou dělat přes obyčejný kurz francouzštiny, jak jste říkal... jen se mi zdálo, že by těch aktivit pro třídu mohlo být víc... netušíte, jak funguje duolingo, když si ho zaplatíte? Je tam víc aktivit? Děkuji a přeji hezký den, K.D.


https://www.duolingo.com/profile/JanLyko

Duolingo for schools je kompletně zdarma a žádnou placenou verzi nemá.

Duolingo Plus je pro jednotlivé uživatele a je to spíš forma podpory projektu Duolinga jako alternativa k podpoře formou shlédnuté reklamy. Víc aktivit nemá, ale je bez reklam a má nějaké bonusy pro uživatele, kterým záleží na drahokamech a denních řadách. Cílem je získat prostředky na provoz (v březnu 2018 to bylo 60 000 $ denně a od té doby jen roste) a zároveň udržet výuku pro ty nejpotřebnější zdarma.

Ať se vám i vašim studentům daří :)

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.