1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Troubleshooting
  4. >
  5. Zajištění sedmi denní řady

https://www.duolingo.com/profile/Eva236022

Zajištění sedmi denní řady

Dobrý den - mám otázku - jde zajistit sedmi denní řada? Jedu na dovolenou a nebudu mít přístup k internetu Děkuji za odpověď Eva Koubková

February 10, 2020

3 komentáře


https://www.duolingo.com/profile/DaliborNovy

Jistě jste měla na mysli "zajistit denní řadu na sedm dnů". To bohužel nejde. Musela byste se s někým domluvit, aby vám každý den zakoupil nové zmrazení řady a nebo aby udělal alespoň jednu lekci (to je jistější).

Moje rada ale zní, dokážete-li se učit (skoro) každý den i bez denní řady, nechte to plavat. Pro toho, kdo již je zvyklý se učit každý den, je denní řada zbytečně svazující. Naopak je velmi užitečná v prvních měsících učení.


https://www.duolingo.com/profile/Eva236022

Pane Dalibore děkuji za odpověď. Ještě bych se chtěla zeptat jak vystoupit z těch smaragdových, rubínových ....lig. Nechci už soutěžit a být na počítači nalepená hodiny. Stresuje mě, že se vidím v pořadí třeba čtyřicátá . Chtěla bych jen procvičovat Eva Koubková


https://www.duolingo.com/profile/DaliborNovy

Čtyřicátá z celého světa je skvělé! ;-) Ale nedáte-li jinak, stačí nastavit váš profil jako neveřejný: Avatar vpravo nahoře / Nastavení / Ochrana soukromí / Změnit profil na veřejný (odškrtnout) . Přímý odkaz:

https://www.duolingo.com/settings/privacy

Zpětným zaškrtnutím se můžete v budoucnu kdykoliv vrátit zpět tam, kde jste byla.

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.