1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Troubleshooting
  4. >
  5. Nezapočtení lekce

https://www.duolingo.com/profile/Jarda959101

Nezapočtení lekce

Dobrý den, jezdívám často vlakem a využívám čas ke studiu angličtiny. Během cest ale není vždy optimální připojení na internet a tak se mi již několikrát stalo, že po ukončení lekce nebyla lekce započítána. Neřešil jsem to, ale dnes se mi to stalo opakovaně 3x za sebou a jiné programy mi normálně přes internet v té době fungovaly. Takže si dovolím dotaz, jak je zpracovávána komunikace v této aplikaci? Předem děkuji za odezvu.

February 24, 2020

3 komentáře


https://www.duolingo.com/profile/DaliborNovy

Jestli používáte aplikaci, uveďte prosím platformu a verzi. Možná potom někdo z uživatelů odpoví. (Český tým podpory je určen pouze pro web, podporu aplikací musíte hledat tam, odkud jste ji stáhl).

Co se webu týká, algoritmus byl cca na začátku letošního roku zjevně vylepšen. Nepodaří-li se to, zkouší to dále, cca po několika minutách. Takže, když na konci lekce máte napsáno "Čekejte prosím", opravdu čekejte, klidně deset minut. Musí se sestavit stabilní zabezpečené spojení z jedné IP na delší dobu. Hovořím tedy o započítání do denního počítadla XP. Co se ligy týká, to je zase jiná liga :-) Viz. fórum.


https://www.duolingo.com/profile/Jarda959101

Děkuji za reakci, připojuji se z notebooku s Win10 přes Google Chrome.


https://www.duolingo.com/profile/DaliborNovy

OK, takže platí to "Čekejte prosím". S tím, že bylo-li zabezpečené spojení sestaveno znovu, domácí stránka, která naskočí, pravděpodobně nebude aktuální. Takže pro zjištění, zda se vám lekce započítala, je třeba aktualizovat stránku (klik na kolečko s šipkou nahoře vlevo od adresy) a chvíli počkat. Ale pozor, až když naskočí ta domácí stránka se stromem dovedností. Aktualizujete-li stránku kdykoliv dříve, lekce je nenávratně ztracena.

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.