https://www.duolingo.com/profile/Kakahoa

troubleshooting

Nechtěně jsem ze zkušební verze PLUS přešel na verzi PLUS placenou rovnou na rok. Jsem si vědom toho, že je to moje chyba, na kartě jsem to již zablokoval a zrušil předplatné na další rok. Je nějaká šance na navrácení alespoň části peněz a přechod na měsíční předplatné?

March 2, 2020

5 komentářů


https://www.duolingo.com/profile/DaliborNovy

Obávám se, že nikoliv. Doporučuji přečíst pečlivě smluvní podmínky. EDIT: Může se to povést, viz. níže.

Jestli vám PLUS nepřináší očekávané výhody, může vás těšit, že jste podpořil tento skvělý projekt a je to levnější, než jiné, i méně účinné kurzy. Navíc, PLUS u vašeho nicku vidí i ostatní uživatelé, například v diskuzi ke větám budou vaše dotazy lépe vidět. Za mě - Děkuji!


https://www.duolingo.com/profile/Kakahoa

Vaše obava je planá. Omlouvám se, pokud jste zástupcem DUOLINGO pro ČR, jak se dá usuzovat z Vašeho vystupování zde ve fóru. Napsal jsem přímo na zastoupení v Americe a včera mi byly peníze připsány zpět na účet a nadstavba PLUS zrušena. Výhody, o kterých píšete, jsem neznal. Šlo mi hlavně o to, že v metru není signál a tento ztracený čas jsem chtěl naplnit studiem. A špatně jsem si přečetl smluvní podmínky, jak píšete a kdoví proč jsem nabyl dojmu, že cena za rok je 189,9 Kč. Bonusem byla obrovská ochota se kterou jsem se na americké (narozdíl od české) straně setkal. A právě za ní dám DUOLINGO 5 hvězd. No možná 4 za poněkud zvláštní "Za mě - Děkuji!". Za mě - Děkuji!


https://www.duolingo.com/profile/DaliborNovy

Tak to je od Duolinga opravdu skvělé! Myslím, že málo který server je takto vstřícný a "metody" používají podobné. Fajn, jsem moc rád, provozovatelé Duolinga tak v mých očích (zase) velmi stoupli. Možná vám i to přečtení smluvních podmínek pomohlo.

Vůbec není třeba se omlouvat. Jsem stejný uživatel jako vy. Přispěvatele a moderátory poznáte podle ikony u jejich avataru. Mohu-li, snažím se odpovídat hlavně na delší dobu nezodpovězené dotazy, protože tak je fórum Duolinga myšlené - že si budeme pomáhat navzájem. Moderátoři to mají moderovat. Chci, aby přispěvatelé, kterých je málo, měli čas na tvorbu a vylepšování obsahu kurzů.

Omlouvám se, jestli mé poděkování vyznělo nějak zvláštně. Myslel jsem to upřímně, chtěl jsem vám poděkovat za přispění na tento skvělý projekt, díky němuž se mohu i já velmi efektivně učit.


https://www.duolingo.com/profile/Kakahoa

To jsem velmi rád, že takovému nadšenci pro DUOLINGO jako jste Vy, jsem rozšířil obzory! Neboť odpověď od Vás v tomto duchu jsem četl vícekrát a po pravdě zněla velice erudovaně ("Jestli vám PLUS nepřináší očekávané výhody, může vás těšit, že jste podpořil tento skvělý projekt a je to levnější, než jiné, i méně účinné kurzy. Navíc, PLUS u vašeho nicku vidí i ostatní uživatelé, například v diskuzi ke větám budou vaše dotazy lépe vidět."), tak nyní můžete jako správný nezaujatý fanoušek těm možným několika lidem napsat, že to může/mohlo dopadnout i dobře.

Obchodní podmínky jsem jako velké a nestydím se to říci, převažující procento uživatelů bohužel nečetl. Prostě jsem to zkusil.

Zároveň jsem popravdě rád, že nepatříte do jejich týmu. Já totiž mohu dát s klidným svědomím 5 hvězd jak jsem slíbil do Ameriky. I tak omluvu přijímám a věřím, že Vaše odpovědi uživatelům na jiná témata jsou přínosem jak pro ně tak pro DUOLINGO. A to je skvělé!


https://www.duolingo.com/profile/DaliborNovy

:-) Děkuji. No, ono není komu napsat, ale přidal jsem upozornění do prvního komentáře, kdo chce, najde si to. Přeji příjemné učení!

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.