1. Форум
  2. >
  3. Тема: Troubleshooting
  4. >
  5. Втратив 836 денний відрізок. …

https://www.duolingo.com/profile/I_am_actualy_cat

Втратив 836 денний відрізок. Не працює відновлення для PLUS. Будь ласка допоможіть.

Таких історій як у мене тисячі. У мене не було часу на навчання але були лінготи. І я просто купляв замороження впродовж мабуть двох тижнів. І от вчора забув це зробити. Відрізок було втрачено.

Сьогодні я під'єднав собі "плюс" в надії відновити відрізок. Але нічого не відбулося.

В мобільному додатку написано що функція відновлення відрізку "доступна", але натиснути її не можна. В версії ПК теж написано "активовано". Написано що все відбувається автоматично. Але в мене все одно один день замість 836.

Тут: https://duome.eu/I_am_actualy_cat написано що я втратив відрізок 2020-03-15 числа (більш ніж два дні тому). Але листи на моїй пошті кажуть інше, що було витрачено замороження вчора, а нове не придбане і тому сьогодні я втратив свій відрізок.

Я у розпачі допоможіть будь ласка.

March 18, 2020

5 коментарів


https://www.duolingo.com/profile/gtc2015

Може бути таке, що відновлення відбувається через деякий час, може на наступний день. Сервери Дуо не славляться постійною швидкою синхронізацією. Тому дані на duome іноді "цікаві".

Як ні, то спробуйте написати про все це через форму зворотнього зв'язку (внизу цієї сторінки лінк "Допомога", а там внизу "повідомте про проблему"). Краще, мабуть, англійською.
Або на форум розробників англійською.
Зазвичай це ніби допомагає.

(Не забудьте вчасно скасувати підписку, якщо не хочете, щоб по завершенні пробного періоду автоматично списались гроші за неї).

ПС
Просто для інфомації і як підтвердження "особливостей" серверів Дуо:
Дуомі показує зараз 1 день безп. режиму, а сам Дуо не показує жодного.


https://www.duolingo.com/profile/I_am_actualy_cat

Дякую за змістовну відповідь. Написав на загальний форум (мабуть він). Буду чекати відповіді. https://forum.duolingo.com/comment/37130123


https://www.duolingo.com/profile/gtc2015

Так, на дуомі дійсно показує вже 837 днів.
(Якщо не помиляюся, то о 12:08 18.03.20 цього не було, але вже був рядок
Streak Repair: 2020-03-18)

Попередньо вітаю! Остаточно - коли побачу тут. :)

Цікаво - це "воно само" чи після ваших звернень (і куди саме)?


https://www.duolingo.com/profile/I_am_actualy_cat

Дякую за вітання.)

Дійсно відрізок відновили, я написав на форумі (посилання у моєму попередньому коментарі). І вони одразу відгукнулися. Сказали що модераторів тут нема але було багато не байдужих, які порадили написати в підтримку (сюди: https://support.duolingo.com/hc/en-us/requests/new ) та написати в твіттер (@duolingo) це дійсно най надійніший спосіб відновлення. Я написав усюди де тільки можна, але щось мені підказує що саме твітер допоміг, вони потім ще писали що "все відновили чи все у мене гаразд". Враження залишились позитивні.

Цей streak звичайно дурниця, але дуже сильно мотивує. Не дає "забити" на навчання, як індикатор моєї деструктивної ліні. Одна справа коли ти день пропустив або купив за лінготи вихідний, а інша коли навіть заморозку ліньки/не було часу купити. Я вивчаю англійську вже на інших ресурсах, але дуо чомусь залишати не хочеться, унікальний сайт.

Не повторюйте моїх помилок, навчайтесь кожного дня. Навіть якщо нема на це часу.


https://www.duolingo.com/profile/gtc2015

Остаточно вітаю! :)

Вивчайте мову, приділяючи цьому лише 5 хвилин на день. Безкоштовно.