https://www.duolingo.com/profile/JirinaRoz

Úspěch Učenec

Dobrý den, asi 14 dní mám všechny lekce splněné na 1. úroveň u angličtiny z češtiny a měla jsem u úspěchu učenec získaných 1949 naučených nových slov. Až do dnes jsem pokračovala v lekcích v angličtině u češtiny, tak v obráceném kurzu čeština z angličtiny. Dnes jsem začala s ruštinou a němčinou z angličtiny. A nebyly mi připočítány do úspěchu žádné nové slova, pořád tam mám 1949, přitom pro celkové splněné úspěchu je potřeba 2000. V jiných úspěších se mi všechno započítává. Proč to nezapočítává a co mám udělat, abych měla tento úspěch splněný?

March 28, 2020

4 komentáře


https://www.duolingo.com/profile/DaliborNovy

To je ale nutné získat v rámci jednoho kurzu, těch 2000 slov. Zobrazuje se ten počet, který je nejvyšší. V kurzu angličtiny jste na max, ale v kurzu češtiny toho můžete dosáhnout.


https://www.duolingo.com/profile/ch7ktt7X

Aj ja mám 1949. Trošku malá slovná zásoba, že? :-)


https://www.duolingo.com/profile/Jaroslav_Machain

Může prosím někdo z Duolinga odpovědět? Mám stejný problém.


https://www.duolingo.com/profile/DaliborNovy

Těžko, protože téma je již zodpovězeno, viz. výše. Vy děláte jen kurz angličtiny, ten má 1949 slov. Zde tedy není možné získat úspěch Učenec.

Naopak, tohoto úspěchu můžete dosáhnout například v kurzu Češtiny, který obsahuje 2362 slov a je cca po roce učení výborným pokračováním studia angličtiny. Viz. např.: https://forum.duolingo.com/comment/36044775 .

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.