1. Forum
  2. >
  3. Konu: Duolingo
  4. >
  5. Türkçe bilenler için İngilizc…

https://www.duolingo.com/profile/DostulasAP

Türkçe bilenler için İngilizce kursunda öğrenilebilecek kaç tane kelime var?

Ben 1949 kelimede takıldım kaldım. Bilgin madalyonu için 2000 kelime hedefi var fakat bir türlü ulaşamadım. Son bölüm hariç tüm bölümlerde 5. seviyeyi bitirdim.

April 12, 2020

4 Yorum


https://www.duolingo.com/profile/SuatYlmaz1

Hocam maşallah kursu bitirmişsiniz. Bu kursu tavsiye ediyor musunuz. Gramer ve speaking konusunda faydaları var mı? Ayrıca bu programa destek olarak neler yapmamızı tavsiye edersiniz. Tecrübenizi paylaşırsanız sevinirim. İyi günler.


https://www.duolingo.com/profile/DostulasAP

Teşekkürler, Kursu çevreme daha önce de tavsiye etmiştim, şimdi de ediyorum. Dil Bilgisi konusundaki yeteneği az olmakla birlikte konuşma becerisinin artmasında yararı olduğunu düşünüyorum. Kullanıcı mısınız, programın yazılımcısı mısınız bilmediğim için destek konusunda bir şey söyleyemeyeceğim. Sağlıklı, huzurlu günler dilerim.


https://www.duolingo.com/profile/SuatYlmaz1

Kullanıcıyım, tecrübelerinizden faydalanmak istemiştim. Teşekkürler.


https://www.duolingo.com/profile/OsmanTurhan

Merhaba DostulasAP !

Öncelikle çabanızdan ötürü sizi tebrik ederim. Fakat şöyle bir durumdan bahsetmek istiyorum. İngilizce kursunda 1949 kelimeden fazla öğrenilecek kelime yok maalesef. Derslerin hepsini 5.seviye de yapsanız 1949'un üstüne çıkmayacak.

Bilgin madalyonu için konu sayısı İngilizce kurstan fazla olan bir kursta tüm seviyeleri açmanız gerekir.Örneğin İspanyolca kursunda tüm derslerin kilidini açabilir iseniz 2000 kelime barajını aşabilirsiniz.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

İyi Forumlar!

Günde yalnızca 5 dakika ayırarak dil öğren. Ücretsiz.