1. Forum
  2. >
  3. Konu: Duolingo
  4. >
  5. Bot olayını çözdüm!!!!

https://www.duolingo.com/profile/cwatly

Bot olayını çözdüm!!!!

Aslında hemen 5 dk 100 puan kazanıyorlar hikayeleri doğru bugün Elmas ligde olan olayda gördüm. Ingilizce->almanca ve İspanyolca->ingilizce Dersleri yapan kişiler tam tamına 5 dk 100 puan kazanabiliyorlar Peki Nasıl ingilizce dilinde almanca ve İspanyolca dilinde ingilizce öğrenenler 1. Kontrol noktasına ulaşıldığında hikayeler bölümü açılıyor burada 25xp bile kazanabiliyor ama anlamadığım mesele şu ispanyolca dilinde ingilizce yapanlar 25XP yerine neredeyse 30xp kazanıyorlar 5XP az demeyin eğer 20 hikaye yapıp 5XP fazla alırsa 5XP olur 100XP. NOT:5 dk bazen değişebiliyor.

Başarılar...

April 14, 2020

8 Yorum


https://www.duolingo.com/profile/AlimHarman1

KARDEŞ VALLA BİŞEY ANLAMADIM


https://www.duolingo.com/profile/coffeevecikolata

bir günde en az 200 ders yapmam lazim ki 3500xp alabileyim ama ispanyolca - ingilizce kursundaki rahat bir günde yapıyor bunu.


https://www.duolingo.com/profile/FangirlArmyBlink

anlamadım ingilizce-ispanyolca veya ingilizce-almanca çözenler daha mı çok xp kazanabiliyor


https://www.duolingo.com/profile/OsmanTurhan

Merhaba FangirlArmyBlink!

Belirtmiş olduğunuz kurslarda dersler dışında ekstra olarak ''HİKAYELER'' bölümü bulunmaktadır.Her hikaye 20-25 arası XP veriyor ve mobilde aynı hikayeyi defalarca yapabiliyorsunuz.Fakat tarayıcıda bir yerden sonra 0 XP veriyor ve ileri seviye hikayelere geçmek zorunda kalıyorsunuz.Mobilde sürekli kolay derece hikayeyi yapıp dakikada 25 XP kazanmanız mümkündür.

Teşekkürler!

İyi Forumlar!


https://www.duolingo.com/profile/FangirlArmyBlink

anladım teşekkürler


https://www.duolingo.com/profile/OsmanTurhan

Rica ederim . Umarım yardımcı olmuşumdur.

İyi forumlar!


https://www.duolingo.com/profile/OsmanTurhan

Merhabalar !

Hikayelerin açık olduğu tüm kurslarda günlük 3000 puan kazanmanız aslında çok basittir.Tek yapmanız gereken mobil ve tarayıcıdan aynı anda çalışmanız.Mobilden bir hikayeye , tarayıcıdan ise başka bir hikayeye girmeniz ve çözmeniz size bir ders süresince iki ders tamamlatmış olacak.Sürekli bir şekilde bunu yaparsanız o hikayedeki cümlelerin yazılışlarına ve telaffuzlarına hakim olursunuz.Şu anda günlük kazandığım XP 2454.

İyi Forumlar! / Have a good forum!

Günde yalnızca 5 dakika ayırarak dil öğren. Ücretsiz.