1. Forum
  2. >
  3. Konu: Duolingo
  4. >
  5. Lütfen farklı dil kursları da…

https://www.duolingo.com/profile/FangirlArmyBlink

Lütfen farklı dil kursları da gelsin

Diller için ancak İngilizce üzerinden çözebiliyoruz ama İngilizce anadilimiz değil bu yüzden öğrenmekte zorlanıyorum ve eminim benim gibi olan çoğu kişi vardır :(

Eğer farklı bir dil biliyorsanız kurs açar mısınız?

April 16, 2020

2 Yorum


https://www.duolingo.com/profile/OsmanTurhan

Merhaba!

Bu konu için Duolingo ile iletişime geçtim. Türkçe > İspanyolca kurs olmadığını ve Türk kullanıcıları olarak bu kursa ihtiyaç duyduğumuzu ilettim ve gerektiği durumda ''contributor'' olarak görev alabileceğimi belirttim. Aldığım geri dönüş mesajında şuanda Türkçe>İspanyolca kursu açılması için mevcut bir proje olmadığı ve kurs hazırlanmaya karar verildiğinde benimle iletişime geçebileceklerini söylediler.

Şuan hazırlanma aşamasında Türkçe>Fransızca dersi var. Fakat o kursta ''contributor'' sayısı 0. Türkçe>Fransızca kursunda da ''contributor'' olmak için başvuru yaptım.Yakın zamanda iletişim kuracaklarını ilettiler. O günler gelene kadar bu şekilde idare etmemiz gerekiyor. :)

Teşekkürler!

İyi Forumlar!


https://www.duolingo.com/profile/ESMAEILFAR1

Mehhaba Arkdas. ben turkce dilini yeni ogrenmisim. benim oz dilim Farsca dir. uzgunum ki benim dilim Duolingo programin icinde yoktor. سلام دوست من. من ترکی استانبولی را تازه یاد گرفتم. زبان اصلی من فارسی هست که متاسفانه توی برنامه دولینگو وجود نداره.

Günde yalnızca 5 dakika ayırarak dil öğren. Ücretsiz.