1. Forum
  2. >
  3. Konu: Duolingo
  4. >
  5. Türkçe > Fransızca kursu 0 co…

https://www.duolingo.com/profile/Reworust

Türkçe > Fransızca kursu 0 contributor!?

Türkçeden fransızcaya olan kursta şuan bir contributor olmadığını gördüm. Fransızca gelmeyecek mi? Zaten Türkçe konuşanlar için çok az kurs var. Diğer bütün kursları İngilizce almak istemiyorum.

April 21, 2020

4 Yorum


https://www.duolingo.com/profile/Jiminshi_Mochi

Bende Azerbaycancadan Türkçeye ve ya tam tersi olsa ne güzel olurdu diyorum. Aslında Türkçeye bu kadar az dil olması mantıksızca daha fazla dil olmalı bence.Hem bu kadar Türkçeye az dil olması haksızlık.


https://www.duolingo.com/profile/Kemal_Mert_Oenal

İyi günler, Türkçe-Fransızca kursunu uzun bir süre geliştirmek ve aktif hale getirebilmek için uğraş verdim fakat Duolingo yöneticileri tarafından atanan diğer Contributor'lar ne yazık ki gereken önemi vermedi. Contributor'lık için başvuran gönüllülerden profillerini inceleyip seçtiğim ve önerdiğim kişilerde oldu. Fakat ne yazık ki eklenen fazla kişi olmadı. İşlerimin yoğunluğundan bir dönem ilgilenemedim ve sürekli "Bırakıyor musun?" diye sorulmasından bir aşamadan sonra bıkarak Contributor olmayı bıraktım. Umarım yeni (en azından benim kadar vakit ayırabilecek) birileri çıkar. Selamlar...


https://www.duolingo.com/profile/aydajonas

Merhabalar, eğer İngilizce'niz iyise Fransızca öğrenmek daha kolay olur sizin için, hem İngilizce'niz gelişir. Yaklaşık 3 aydır Fransızca öğreniyorum, A2'nin sonlarına geldiğimi söyleyebilirim. Kolay gelsin. :)


https://www.duolingo.com/profile/FangirlArmyBlink

bende Korece kursu istiyorum çünkü İngilizce üzerinden öğrenmek çok zor oluyor... bu gidişle daha fazla kurs gelmez

Günde yalnızca 5 dakika ayırarak dil öğren. Ücretsiz.