1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Troubleshooting
  4. >
  5. I did not get LEGENDARY achie…

https://www.duolingo.com/profile/Poborski

I did not get LEGENDARY achievement...

Hello i did not get my achievemet.... I had 11 000 exp., 7 hours before the new game cycle. There could noth have been anyone that would beat me at that point. I have tried to contact someone from DUO. No success. I sent email with screenshot of my points. Is there a glitch in the matrix or something???

I had to put so much effort to grab so much exp. in very short time.

I would be happy to get my achievement. Or at least some communication from somenone out there...

Thanks anyway

Greetings from Czech Republic

May 11, 2020

14 komentářů


https://www.duolingo.com/profile/JanLyko

Tohle je "Troubleshooting in Czech" forum. Myslím, že sem nechodí nikdo, kdo by věděl, co s tím.

Zkusil bych to v "Troubleshooting in English" - https://forum.duolingo.com/topic/647


https://www.duolingo.com/profile/Poborski

Díky za info, už jsem to našel a poslal na trouble a někam ještě, no třeba se to časem rozhýbe :-D


https://www.duolingo.com/profile/DaliborNovy

Věřte, za 7 hodin před koncem kola ligy je mnoho "hráčů" schopno udělat tisíce XP. Zejména na čele diamantové ligy. Nejvíce se bojuje v poslední hodině. Chcete-li získat LEGENDARY, musíte jet celé finále naplno, nikdy nezaváhat a psát jako ďábel.


https://www.duolingo.com/profile/Poborski

No možné by to bylo. Nebyla to ale moje poslední kontrola situace. Ještě pár hodin před koncem jsem měl na 2.náskok 5189 exp. A hráči pod už "nehráli". Z hlediska vývoje té skupiny to nebylo možné. Ale je jasné, že pokud by někdo znova zahájil kurz možná by to šlo, ale i tak by to zabralo nějakou tu hodinu. Máte zkušenost, že by jste měl cca 5 hodin do konce náskok 5189 exp. a nevyšlo to?

Ale i diamantových skupin je hodně, není nikde řečeno že to byl tento případ i vzhledem k tomu kolik tisíců lidí zde musí "hrát".

No taky mě napadlo, že je i možné že někdo počká na poslední chvíli, protože je možné to umět jako papoušek a pak to tam rychle rvát....


https://www.duolingo.com/profile/DaliborNovy

Já jsem nikdy takový náskok neměl, ale finálový boj byl opravdu tuhý. V podvečer jsem měl náskok kolem 500. Vím, že to bylo s nějakým Holanďanem, co dělal Stories (po 25XP), potom já a ještě jeden jsme dělali na čas (po 18-20XP). Už nevím kolik, ale byly to určitě tisíce během mnoha hodin, až do poslední minuty a vyhrál jsem o pár XP, max 20 :-)

Musíte také brát v úvahu to, že před koncem kola ligy server opravdu nestíhá (nemůže stíhat) a připisuje body do tabulek často v kvantech. Tzn. všichni pracují, XP se hromadí, a server to do tabulky připíše až najednou, když se mu trošku odlehčí.

EDIT: JO, a to nepíšu odpovědi v češtině, protože to nepotřebuji. Původně jsem, vědom si toho, nechtěl ani soutěžit, ale vyprovokovali mě tím, že můj náskok tak rychle doháněli...

Viz. https://forum.duolingo.com/comment/41960494

Velmi doporučuji, ale prosím opravdu používejte jen na CJ <-> AJ kurzy. Pro jiné jazyky existují různě kvalitní scripty, které některé z těchto funkcí také mají a jsem si jistý, že je hráči při soubojích používají. Můžete hledat v anglickém fóru.


https://www.duolingo.com/profile/Poborski

A nevíte náhodou jak zjistit nějaký log co se týče toho kdo jak skončil?


https://www.duolingo.com/profile/DaliborNovy

Máte-li nick cca alespoň TOP5, potom jejich RAW data v grafu zde:

https://duome.eu/Poborski

Místo svého nicku dáte jejich, potom vždy nad grafem talčítko RAW . Ale pozor, tam to bude v jejich místním času. Případný finálový souboj ale určitě poznáte.

Nemá-li tam někdo z nich dostupná data, téměř jistě se jedná o podvodníka a mohl si "nabrnkat" kolik chtěl. Teoreticky by se mohlo jednat o poctivé dítě (s nutně neveřejným profilem), ale opravdu jen teoreticky.


https://www.duolingo.com/profile/DaliborNovy

@ Poborski: Za málo. Přesně tak, a zatoužíte-li po té trofeji, jednou přijde váš čas. Ale v létě je to horší, to je do čtvrt na tři. V zimě (do čtvrt na dvě) to bylo přece jen lidštější :-)

Co se týká těch nicků, musíte si najít jejich profil a do té adresy za https://duome.eu/ dávat to, co mají v závorce. Ten OKAMOTO_Yusuke jel na konci minulého kola ligy až do poslední minuty cvičení na čas s odklikáváním dlouhých vět + nové lekce nového nebo resetovaného kurzu (s prémií 0 - 5 XP). Neměl by ale za ten večer získat více než 1700. Na druhou stranu mi není jasné, proč by to dělal, kdyby neměl naději, že vás předežene. Mohl tam ale klidně vyjet někdo zespoda a on soutěžil o třetí místo. No, uvidíte, třeba se vám někdo ozve na tu žádost. Mimochodem, mě byla připsána LEGENDARY až v pondělí večer. Nemáte ji tam náhodou už ?


https://www.duolingo.com/profile/Poborski

Díky za všechno info,

No pro příště se nenechat strhnout a jet si svoji výuku pro přínos, mít z toho radost, a proto, že se chci něco naučit o tom by to mělo asi být.

Ještě mám screen v souboru. Byl tam nějaký OKAMOTO Yusuke a Wolfgang Bode. Nahráno někde i 300 000 exp. Dost zajímavá čísla :-D. Tady nejde poslat, ale to jen tak na okraj, tam bude zakopaný pes.


https://www.duolingo.com/profile/Poborski

Tak už je tam, zpoždění 4 dny. Dnes po 18:00, po přihlášení LEGENDARY naskočilo :-D


https://www.duolingo.com/profile/DaliborNovy

Tak GRATULUJI! Skvělé! V tomto případě věřím, že v tom skutečně sehrála roli ta vaše žádost. Možná odhalili jasného podvodníka. Nedostal jste žádnou odpověď?


https://www.duolingo.com/profile/Poborski

Sarah L.:

Hi, Ing.!

We have received reports of xp abuse in leaderboards. We are aware of this problem and are taking steps to prevent this from happening. Please refer to this article to learn more about what we are doing to prevent this behavior: https://forum.duolingo.com/comment/35079191

Have a great day!

Sarah L. | Duolingo Plus Support www.duolingo.com/plus

Hello,

thanks for the answer. Unfortunatelly I am using only browser edition via login. I use google chrome. There some glitches and the system looks freezed sometimes. I dont know, someone on the forum told me about the "cheating options and playes, how to find them and so". But still it is peculiar... In under 5 hours someone jumped me and had more than 5 000 exp.. Ou....

But thanks anyway for writing me, even though I am not user of Duo plus.

Feel free to write me back anyway, maybe one day the situation resolve on its own.

Have a nice day

--

Od: Duolingo Update

Datum: 13. 5. 2020 5:17:33 Předmět: Re: No achievement??? "

Sarah L.:

Hello there,

Thank you for reaching out to Duolingo Plus Support.

Please take a moment to refresh your app, and let me know if you are still not seeing the Achievement in your account.

I look forward to your response.

Sarah L. | Duolingo Plus Support www.duolingo.com/plus

No achievement??? Hello i did not get my achievemet.... I had 11 000 exp., 7 hours before the new game cycle. There could noth have been anyone that would beat me at that point. I have tried to contact someone from DUO. No success. I sent email with screenshot of my points. Is there a glitch in the matrix or something???

I had to put so much effort to grab so much exp. in very short time.

I would be happy to get my achievement. Or at least some communication from somenone out there...

Thanks anyway

Greetings from Czech Republic Reference number: 1956961


https://www.duolingo.com/profile/DaliborNovy

OK, možná fakt dotyčného výtečníka diskvalifikovali. Dobrá práce!


https://www.duolingo.com/profile/JanLyko

Konverzaci USA promine, ale sdílení mailové adresy a telefonního čísla Guidelines neprominou rozhodně. Dokážeme smazat jen celý příspěvek - a to by myslím byla škoda, protože je celkem poučný. Mohl byste z něj zmíněné osobní údaje odstranit vy?

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.