1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Troubleshooting
  4. >
  5. Denní přehledy Xp.

https://www.duolingo.com/profile/kristapele

Denní přehledy Xp.

Od včerejška se mi v Přátelích zobrazuje jen celkový přehled XP Chtěla bych nastavit denní a měsíční přehled XP ale nevím jak.

May 21, 2020

3 komentáře


https://www.duolingo.com/profile/DaliborNovy

Zkuste aktualizovat stránku, vymazat cache, případně jiný prohlížeč, nejlépe Chrome v aktuální verzi. Já to mám pořád stejné, nahoře v tabulce Přátelé odkazy TENTO TÝDEN / TENTO MĚSÍC / ZA CELOU DOBU . V přátelích nikdy nebyl denní přehled, jen ten týden.

Mohla jste ale obdržet nějakou testovací verzi Duolinga, ve které je to jinak.

EDIT: Je to tak. Já tuhle testovací verzi nemám, ale jestli skutečně nevidíte ani váš denní počet XP ... Jeden čas byla ta tabulka schovaná pod tím plamínkem vpravo nahoře. Zkuste tam najet myší. Nebo i na ty další ikony. Možná se k té "myšlence" vývojáři vrátili. (Musíte být v sekci STUDIUM, ne v diskuzi).


https://www.duolingo.com/profile/JanLyko

Obdržela jste testovací verzi Duolinga, ve které je to jinak. Mám to teď stejně a mám z toho úplně stejnou radost jako vy. Za pár týdnů test v Pittsburghu vyhodnotí, načež budou všichni zase vidět přehled stejně.


https://www.duolingo.com/profile/EvaKovov3

Mám úplne rovnaký problém. Pýtala som sa aj otca a on tam má stále aj týždenný prehľad... JanLyko, ďakujem teda za objasnenie :)

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.