1. Forum
  2. >
  3. Konu: Duolingo
  4. >
  5. Duolingo'da bug buldum.

https://www.duolingo.com/profile/xGrandMasterx

Duolingo'da bug buldum.

Evet bu bugu az önce fark ettim. Yapmanız gereken herhangi bir derse başlamak. Bir-iki soruyu yapın sonra internet bağlantınızı kesin. Bundan sonra soruya ne yazarsanız yazın doğru kabul ediyor. Son soruya geldiğinizde internet bağlantınızı açın. Son soruyu da cevaplayarak dersi geçmiş oluyorsunuz :)) Ama bunu yapmanın size bir faydası dokunmuyor tabiki.:D

August 8, 2014

5 Yorum


https://www.duolingo.com/profile/Ingistiyorum

Sağ olun. Bazen bildiğin ama geçemediğin konular oluyor, çok işime yarayacak bu :) . Ayrıca çok iyi bildiğin konuların bile kuvvet göstergesini tam göstermiyor falan çok çok çok iyi. Yalnız tüm doğru tercümeleri işaretleyin sorularında işe yaramıyor. Bir de bu üye olurken kabul ettiğimiz sözleşmeye aykırı değil miydi?


https://www.duolingo.com/profile/xGrandMasterx

hangi sözleşme :D ben okumadım direkt kabul ettim :)) Puan kasmak isteyenler için çok iyi olur. Bu durumu düzeltmeleri lazım.


https://www.duolingo.com/profile/AlpTemurr

Çok faydasını gördüm, sağol. Mesela, Hostile da düşman demek, enemy de, çeviriyi kabul etmiyor bazen hatalı şekilde, sayende geçmem gereken yerleri geçiyorum


https://www.duolingo.com/profile/xGrandMasterx

Aynen. Birde bazen Duolingo'yu unutuyorsun. Saatin de 00:00 olmasına az bir zaman kalmış. Sen de seriyi devam ettirmek istiyorsun. O zaman çok iyi oluyor 2 dk'da geçiyorsun dersi. :)

Günde yalnızca 5 dakika ayırarak dil öğren. Ücretsiz.