Duolingo, dil öğrenmek için dünyadaki en popüler yollardan biridir. En önemlisi, %100 ücretsizdir!

"O bilgisayar departmanını yaratır."

Çeviri:She creates the computer department.

3 yıl önce

8 Yorum


https://www.duolingo.com/betul08

Bilgisayar departmanı isim tamlaması oldugu icin "the department of computer"dedim yanlış mı biliyorum?

3 yıl önce

https://www.duolingo.com/hsd19071996

Öyle der isen bilgisayar ın departmanı olur

3 yıl önce

https://www.duolingo.com/KubilayKay1

Adam evet yapmis resmini. Resmi yok fikri yok ben surudeyim diyor dalasmayin

1 yıl önce

https://www.duolingo.com/ramazandursun

Herşeyi bildiğini sanan, kendini seçkin zümreden diğerlerini alt tabakadan gören, lafa geldimi sosyalist, demokrat, özgürlükçü ama icraata geldimmi her fırsatta karşı olduğunu söylediği faşizmin, örümcek kafalılığın ve yobazlığın bayraktarlığını yapan sen ve senin gibigillerden olan KubilayKAY1 kardeşim. Profil resmimi, burada moderatörlük yapmış birinin profil resmini hayır yapmasına tepki olarak değiştirdim. Eğitim amaçlı oluşturulmuş bir yerde, moderatör sıfatyla biri profil resmini hayır olarak değiştirebilme hakkına sahip olmasında hiçbir sakınca yokken ben yapınca sürüden oluyorum öyle mi? Zavallısın KubilayKAY1 kardeşim zavallısın.

1 yıl önce

https://www.duolingo.com/KubilayKay1

Evet saol zavallıyım. Hileyle kazandınız kaldıra bilirsiniz. Amerika nede fetöyü göndermiyor bir araştır. Delil yok elinizde. Yalancı bir başkanın kral olma sevdalısının peşinden gidin.

1 yıl önce

https://www.duolingo.com/ramazandursun

Hileyle kazandınız diyorsunuz da birde bunu ispatlaya bilseniz. Chp her seçimden yenilgisinden sonra zaten bir çamur yapmaması mümkün değil. Tek itiraz etmediği seçim 1946’daki açık oy - gizli tasnif seçimidir. Zan ile komplo teorileri ile konuşulmaz. Bak kolayca hesaplayalım. Bir sandıkta 400 seçmen var Sözcü gazetesinin iddiasına göre çalınan oylar 2,5 milyon. 2.500.000/400=6250 sandık yapar. Her sandıkta en az 5 kişiden oluşuyor. Bunlardan ikisi akp ve mhp dersek. 3 tanesi hayır tarafından ki birde başkan var. Yani bu demek oluyor ki evet gurubu 6250 sandıkta yani 6250x4=25.000 kişiyi satın almış. Tabii buradan evet gurubunuda hesaba katmalı 6250x6= 37.500 kişiyi hile hurda yapmaya ve ses çıkarmamaya ikna edecek. Ve böyle büyük bir organizasyonu sessiz sedasız yapacak. 1946’da yaşamıyoruz güzel kardeşim yıl olmuş 2017. Bu kadar teknoloji kullanılıyor. Gerçi siz darbe girişimine kontrollü darbe diyebilen bir güruhsunuz. Bunada inanmanız anormal olmasa gerek. Kendinizi kandırıp rahatlatmak için bir bahane olması gerekiyor. Fetoşun verilmemesini sebebi suçunun olmadığından değil kimin adamı olmasından kaynaklanır. İstersen daha çok anlatırım güzel kardeşimde. Eğitim amaçlı oluşturulmuş bir platformda bunlara gerek yok. Kal sağlıcakla.

1 yıl önce

https://www.duolingo.com/KubilayKay1

İkiz kuleleride RTE vurdu. Eminim bundan. Kendi dediğini inkar eden bir adamı savunuyorsunuz. Ve fanatik futbol gibisiniz. Oyların çalınmayla ilgili videolar var. Onuda geçtim T3 anket uygulamasından doldurulurken ki ipnelikler var kardeşim merak etme.

1 yıl önce

https://www.duolingo.com/ramazandursun

O ancak olusturur. Yaratamaz.

1 yıl önce