1. Форум
  2. >
  3. Тема: English
  4. >
  5. Курс англійської для тих, хто…

https://www.duolingo.com/profile/SergioRuido

Курс англійської для тих, хто говорить українською (оновлено).

Майже рік тривала фаза бета-тестування і ось нарешті ми вийшли на прохідний рівень і курс відносно стабілізувався. Це не означає, що ми припинимо роботу над ним. Певна кількість скарг з "бети" ще лишається необробленою. По можливості будемо все виправляти.

Отже, займайтесь англійською (з мобільного додатку з українським інтерфейсом включно) і гарних вам результатів!

ПРО ЦІЛІ ДУОЛІНГО. Сайт не має на меті (і не здатний технічно) навчити усіх тонкощів перекладу, показати усі відтінки стилістики. Головне – навчити розуміти і будувати базові мовні конструкції і вживати базову найуживанішу лексику. Попередня платформа (на якій і створювався курс) здатна навчити лише близько 3000 слів, чого цілком достатньо для розуміння 80% повсякденних розмов, дечого з періодики і ТБ. Намагатися перекладати класику англійської літератури після проходження курсу – ризиковано і небажано ;)

ПРО ГРАМАТИКУ. Дуолінго – не повноцінний підручник граматики. Без неї нікуди, зрозуміло. Але перенавантажувати цю примхливу Пані увагою не варто. В курс, звичайно, будуть додаватися пояснення, примітки і правила. Але, знову ж таки – в межах базового курсу. Також доступні «Обговорення», де учасники можуть розглянути те чи інше явище і поділитися знаннями. За поглибленими тлумаченнями раджу звертатись до підручників або безмежних ресурсів Мережі.

ПРО НЕПРИРОДНІ І «ДИВНІ» РЕЧЕННЯ. Вже згадана «стара» платформа сайту наповнювалась стандартними для всіх курсів і мов реченнями, які, здавалось, були просто навмання вирвані з контекстів або згенеровані штучно. Я теж посміювався над «павуками, які п’ють молоко» і т.п., але потім в процесі розробки траплялися випадки, коли з даного набору речень для перекладу потрібно було обрати лише три «найбільш придатні», і повірте – часто вибору просто не було... Отже, не поспішайте зі скаргами на «неприродність», а увімкніть креативність і повправляйтесь у вигадуванні сюжетів для «дивних» речень.)))

ПРО ВАРІАНТИ ПЕРЕКЛАДУ. Допитливий і прискіпливий учасник може довго доводити, які переклади можливі для речення і як правильно будувати порядок слів. Мета Дуолінго не передбачає навчання ВСІХ стилістичних і контекстуальних нюансів речень, зокрема української мови. Не чіпляйтесь, будь ласка, до тонкощів перекладу. Будьте простішими і природнішими. )))

ПРО АУДІО, ЯКЕ ЗВУЧИТЬ «ЯКОСЬ НЕ ТАК». Робота легко звинуватити в поганій вимові, якщо щось прозвучало не так, як ви це уявляли. Для людини, яка не звикла до звучання англійської, властива така підсвідома якість. Повірте, переважна більшість скарг на аудіо – після перевірок розробником – виявляються безпідставними. Англійське аудіо цілком адекватне. Просто проявіть терпіння, прослухайте уповільнений варіант ще раз. Ви звикнете.

ПРО ПЕРЕКЛАД АРТИКЛЮ «THE». Вже зазначалось, що речення цього курсу не мають контексту, а означений артикль «the» якраз відіграє свою роль у наданні певного значення іменнику, перед яким стоїть. В курсі буде ОБОВ’ЯЗКОВО пояснення-примітка про випадки вживання. Але на практиці, вправляючись з реченням, яке позбавлене контексту, важко зрозуміти суть правила. Тому за замовчуванням всі артиклі «the» було вирішено перекладати як «цей, ця, це». Це справді один з випадків вживання “the” і для нас найлегший спосіб уникнути невірного розуміння учнем правил вживання. Таким чином, THE girl reads – ЦЯ дівчина читає.

Дякуємо за те, що ви з нами!

October 8, 2014

140 коментарів


https://www.duolingo.com/profile/JuliKan03

Приєднаюсь до чисельних подяк). Мені дуже подобається, так потихеньку і проходжу теми, згадуючи забуті зі школи слова. Англійсько-Українську мову навчання обрала випадково, але швидко звикла і тепер навіть задоволена. Бажаю Вам успіхів, дякую за надану можливість.


https://www.duolingo.com/profile/-Bessi-

Чудовий курс! Дякую розробникам за можливість підтягнути англійську. Всім сил та натхнення)


https://www.duolingo.com/profile/Vitaliu0

Хочу вивчати Польску ... коли вона буде ?


https://www.duolingo.com/profile/riwnodennyk

Незабаром буде польська для англомовних https://www.duolingo.com/course/pl/en/Learn-Polish-Online


https://www.duolingo.com/profile/Dmytro24

і мені дуже подобається! головне що все зрозуміло !


https://www.duolingo.com/profile/Taras2186

Дякую Вам за цей сайт!


https://www.duolingo.com/profile/Ssadman

Хотів запитати коли приблизно буде стабільна версія (бо навчаюся по мобільному) і чи плануються інші мови для вивчення (німецька наприклад)?


https://www.duolingo.com/profile/SergioRuido

Вихід з бети передбачити важко. Зараз у нас вже набагато менше репортів (7-8/100 тримається вже пару тижнів. Потрібно 3/100. Це робота з обох боків - ви проходити курс і повідомляєте недоробки і помилки, ми їх виправляємо. Сподівався, до НР вийдемо, але не сталося.. Ну, краще курс буде якіснішим, ми не женемося за часовими рекордами..

Щодо німецького чи інших курсів - поки такої інформації не маю. Однозначно для них потрібен буде український інтерфейс, а він в "беті". Головне - людей-знавців мов добрих знайти. Ви таких знаєте? Розкажіть їм про Дуо і зацікавте. Це добровільна робота, не забувайте..


https://www.duolingo.com/profile/M3rov3ch

щодо німецької, то думаю можна просто взяти російський курс, і перекласти його українською


https://www.duolingo.com/profile/boruviter

До речі, про вихід з бети.

Я недавно зміг пройти заняття в програмі Duolingo для iPad. Просто треба дуже швидко вибрати урок, поки не вискочить повідомлення про те, що українського курсу немає в програмі.

Дійсно інтерфейс вже повністю перекладено. Все гарно працювало.


https://www.duolingo.com/profile/SergioRuido

Спритність і блискавична реакція - запорука всепрохідності на Дуо)) Вважай, що хакнув бета-версію курсу)))


https://www.duolingo.com/profile/MrNobilta

Хороша, рідна програма. Розумієш і відчуваєш: прихильна до того, хто хоче опанувати, збагнути. Дякую красно!


https://www.duolingo.com/profile/slavik_210

дякую за старання!


https://www.duolingo.com/profile/Viacheslav926246

Доброго дня розробникам. Вже й не пригадаю коли вперше зареєструвався на duo. Ви постійно удосконалюєтесь, і це приємно. Адже разом з ВАМИ удосконалюємось і ми. Вже давно вичерпав весь курс і працюю у режимі повторення. Тут гарно було-б знати про те, яка саме тема дається на повтор, щоб повернутись саме до неї і почитати конкретні мовні пояснення. Який мій внесок, спитаєте? А дуже просто. На питання: "і як оце ви так легко орієнтуєтусь у англомовних дуже складних наукових публікаціях?", або "... а от я перекладаю англомовні пісні, порадьте, де б повчитись?". Відповідаю: "Duolingo + Google Перекладач". Конкретні справи - найкраща реклама. Дякую. З повагою, ветеран Duolingo.


https://www.duolingo.com/profile/VovaZhyhanov

а як вивчати інші мови?


https://www.duolingo.com/profile/elektro_NIK

Для україномовних користувачів, на даний момент, є тільки курс англійської. Якщо Ви знаєте інші мови - можете змінити мову в налаштуваннях - стануть доступними інші курси.


https://www.duolingo.com/profile/AndriiPoliukh

А коли будуть нові мови?


https://www.duolingo.com/profile/TemaSmith

На жаль відчувається брак модераторів але сподіваюсь згодом це виправиться. Хотів би ще звернути увагу на те, що на мій погляд, не завадило б трохи додати завдань перекладу з української мови на англійську. Дякую за вашу роботу.


https://www.duolingo.com/profile/Romapegas

дякую! дуже цікавий курс


https://www.duolingo.com/profile/Val_Ost

Дуже дякую!


https://www.duolingo.com/profile/Vlad-96

дуже сильно сподобався сайт. все досить красиво оформлено і нехочеться виходити)) здається я вивчу її за місяць)) просто затягує, реально...дякую


https://www.duolingo.com/profile/AntonSherstiuk

Було б непогано знайти фахівців, яких я впевнений ми маємо багато, можливо, залучити діаспорян, які б зголосилися розробляти нові курси українською: німецьку, французьку, іспанську, польську тощо. Особливо варто звернути увагу на слов'янські мови, які нелогічно вивчати за посередництва англійської, – це були б дуже популярні курси. Бачив, російською вже запустили німецьку та готують інші. На жаль, поки що зовсім вільно володію лише англійською, та радо б допоміг би до розробки французького курсу. Ну то як, чи є охочі? )


https://www.duolingo.com/profile/Bogdanivna

Вільно спілкуюся іспанською (С1). З радістю долучуся до роботи над курсом.


https://www.duolingo.com/profile/AntonSherstiuk

Отут можна заповнити анкету: https://incubator.duolingo.com/apply )


https://www.duolingo.com/profile/PolkMoto

Я теж хочу долучитися до розробки французького курсу. Двічі зголошувався, але крім автомату, ніхто мені не відповів.


https://www.duolingo.com/profile/Nata_69

Як добре, що є українська версія! Вчу англійську та вчу/повторюю українську! Дуже дякую!


https://www.duolingo.com/profile/Dja65

Порівняв російський і український курси англійської - це земля і небо! :) Дякую тим, хто працював. Всім зараз рекомендую - саме український.


https://www.duolingo.com/profile/babiyoleg1

Неперевершений курс, моєму сину відразу сподобався. Тепер вивчаємо англійську разом.


https://www.duolingo.com/profile/MaksimProkopyuk

Дякую за цей курс ну дуже він мені допоміг дякую


https://www.duolingo.com/profile/EdishkaPrr

Розпочав навчання по цьому курсу. Дуде подобається! Велике дякую тим хто приймає участь у розробці!


https://www.duolingo.com/profile/ksm118

Теж хочу англійську на укр. Мові. Де і Як????? Георгій


https://www.duolingo.com/profile/MrVigner

Класний курс, оскільки вчу повністю з нуля англійську, то пробував кілька сайтів з різними підходами. Тут засвоюється все найкраще) + єдиний на рідній мові)


https://www.duolingo.com/profile/AleksandrGura

Чудовий проект. Дякую за курс англійського на українській мові.


https://www.duolingo.com/profile/hhssmmuu

Дякую розробникам за безкоштовний курс англійської! Доступно та цікаво! )


https://www.duolingo.com/profile/Bob234304

Duolingo - знахідка для тих, хто вирішив опанувати англійську. Здоров'я дай Боже всім, хто спричинився до розробки програми. Побільше б таких...


https://www.duolingo.com/profile/OlexandraTesliuk

Доброго дня! Чи можливо додати картки для вивчення і повторення слів для цього курсу? Дуже бракує!!! Дякую!


https://www.duolingo.com/profile/Svitlan-ka

Кажуть, що вивчення нових слів одразу у реченнях ефективніше.


https://www.duolingo.com/profile/gjxfnrsdtwm

Як для початківця чудовий ресурс. Користувався різними, цей більш збалансований. Подяка розробникам!


https://www.duolingo.com/profile/nelliza111

Дякую всім причетним за велику справу. Пройшла (швидко) до кінця англійську для україномовних і українську для англомовних, повиправляла (нечисленні) помилки. Як можу допомогти ще? ПС. Я тут насправді вчу німецьку і виходить доволі добре. Дуже б хотілося, щоб українська тут дійшла до того ж рівня, що і німецька.


https://www.duolingo.com/profile/Limonchik2608

Привіт всім! В Duo я лише рік, та все ж з упевненістю можу сказати, що це чудовий сайт! Кожен урок можна вивчити просто чудово, адже якщо ти десь помилився, Дуо буде "добивати" тебе, поки ти не запам`ятаєш все))) P.S. Успіху у навчанні!!!


https://www.duolingo.com/profile/Yaroshchuk

Хороший і якісний сайт! 20 хвилин на день, і можна оволодіти базовими навичками. Дуже вдячний авторам за старання)


https://www.duolingo.com/profile/Fornik

Дякую за можливість навчатися!!!


https://www.duolingo.com/profile/Tetian-ka

курс класний, проте повсякчас трапляється калька та ін. До прикладу, "представляємо" - це калька з російської, в українській мові використовується значення слова "present" як презентувати. Чому слово fine не можна перекласти як файно? (цілком логічний переклад)


https://www.duolingo.com/profile/ramarren

Бо файно - то діалектизм, слов непритаманне літературному стандарту


https://www.duolingo.com/profile/oleg_st4

Я пройшов весь курс Англійської, а в профілі рівень володіння - 41%. Як його збільшити, якщо більше немає невивчених уроків?


https://www.duolingo.com/profile/vitasyk

Праворуч є кнопка "Закріпити навички". За допомогою неї Ви можете покращувати свій рівень до нескінченності :)


https://www.duolingo.com/profile/Larisa_L

Данная цифра всё равно никогда не будет 100%, потому что не предполагается, что вы можете выучить английский на Дуолинго на 100%. По-моему там максимум что-то около 60%, но и это думаю большое преувеличение реального уровня владения языком.


https://www.duolingo.com/profile/vitasyk

100 не буде, але можна досягти суттєво більше, ніж 60.


https://www.duolingo.com/profile/Varvarka_17

Дуже дякую розробникам! я вперше в захваті від вивчення мови! Розпочала вивчати і не можу зупинитися - так мені подобається! :))


https://www.duolingo.com/profile/zimorodokan

English for Ukrainian Speakers has only ONE contributor. If you know both of these languages, please add yourself as a contributor. https://incubator.duolingo.com/courses/en/uk/status


https://www.duolingo.com/profile/EgorLumar

дуже класний сайт для вивченя мов


https://www.duolingo.com/profile/riwnodennyk

Все льоґічно. Хіба що, щодо "the" = "ця" - доволі дивно. З навчальною метою, аби розрізняти від невизначеного актиклю, можна зрозуміти. Але в природній мові, будь-який переклад "the girl reads" буде зазвичай "дівчинка читає". Мало б бути стандартним варіянтом в курсі.


https://www.duolingo.com/profile/OlegKoval3

Лише після багаторазового повторення "ця дічина", "цей дім" в Дуолінго нарешті почав коректно використовувати артиклі. Дякую Дуолінго за цю знахідку. Не треба міняти стандарти


https://www.duolingo.com/profile/Irusejka

Люблю, коли хтось пише скрипниківкою :)


https://www.duolingo.com/profile/gtc2015

Нещодавно перекладав англ. текст і лише натренований Дуо до майже автоматизму переклад "the" як "цей" допоміг мені правильно і швидко все зрозуміти. Текст був дуже короткий, на кшалт короткого опису чи навіть твіту, тому автор там писав "багаторівневими" складнопідрядними реченнями.


https://www.duolingo.com/profile/vladbilets

"the girl read" is more specified. it's better translate - "ця дівчинка читає"


https://www.duolingo.com/profile/vita-vika

Дякую за чудову можливість навчатися!!! Дійсно, було дивно спочатку із the - цей. ця , але потім прийшло відчуття, що після тренувань легше при перекладі на англійську вжити правильний артикль. Наснаги!


https://www.duolingo.com/profile/Lodymyr

А чи можливо ввести в Домівці якісь додаткові позначки для уроків що містять теорію? (напр. як https://www.duolingo.com/skill/en/Verbs:-Present-Perfect )

Наприклад, маленьку іконку з буквою "і" (інформація) чи окуляри як на лінгвалео... Щоб було поруч з кружечком уроку.

Якщо це не кожному до вподоби, то може реалізувати як окремий сценарій користувача?

Деколи хотів би повернутися перечитати теорію ще раз, але не видно де саме вона є

UP. Ще подумав... а може взагалі кнопку, щоб натиснув - і всі уроки без теорії заховались? а з тих що залишаться, уже буде видно яку саме тему перечитати


https://www.duolingo.com/profile/SergioRuido

Це цікава ідея. Її потрібно мати на увазі. Можу сказати, що пропозицій по вдосконаленню інтерфейсу і функціоналу сайту багато, а девелоперів у них мало. Ідеї стоять в черзі і ті, що набирають більшість голосів, отримують статус "заплановано". Наступний статус - "виконання" - може наступити нескоро. На тому тижні запустили в розробку одну популярну ідею, яка провисіла у "залі очікування" більше ніж півроку.. Плюс є ще, напевно, якісь технічні обмеження.

Дякую за ідею.


https://www.duolingo.com/profile/Sasha04M

а скажіть! ви можете створити курс німецької мови на українську мову?


https://www.duolingo.com/profile/Sasha04M

дуже хочеться вивчити!


https://www.duolingo.com/profile/PetroKiienko

я вчу німецьку з англійської. до речі, зовсім непогана штукенція виходить. але звісно, курс українська - німецька дуже потрібен, бо що робити тим, хто не знає зовсім англійської?


https://www.duolingo.com/profile/dj___

Друг мені казав, мов, “як же тут шось вивчати, як українською тільки єдиний курс анґлійської мови”…

Так тю!.. Все ж льоґічно! Вивчаєш цей курс українською, а потім використовуєш засвоєну з нього анґлійську для вивчення решти курсів :D


https://www.duolingo.com/profile/p7CH3

А ще краще, після дуолінго витратити рік на вдосконалення мови та створити з іншими волонтерами курс. Поширювати одну з рідних мов))


https://www.duolingo.com/profile/Larisa_L

может вам попробовать немецкий с русского, я понимаю, конечно, что русский - не украинский, но всё же проще, чем с английского


https://www.duolingo.com/profile/Myroslw

Турбує одне питання. З української доступне лише вивчення англійської. З англійської мови можна вчити багато інших мов, але при підключенні курсів англійською злітає курс україно-англійський. При повторному ввімкненні українського курсу злітають курси англійські. Я розумію, що це проблема ядра сайту та програми, а не розробників українського курсу, але, за можливістю, зверніть, будь ласка, на це увагу адміністрації DuoLingo. Є багато людей двомовних, тримовних. Їм не зручно кожен раз наново підключати курси. Тим більше, що це можна зробити лише з сайту, а на мобільному додатку перемкнути основну мову не вийде.


https://www.duolingo.com/profile/psevdobrat

Все дуже добре, але як на мене дуже мало слів у фразах. Іноді підряд перекладаєш ті самі з англійської на українську і навпаки, а потім зі звуком ще й. ) І було б добе реалізувати тут власний словник


https://www.duolingo.com/profile/Andrey_Maslak

Сьогодні почав навчання, дуже подобається сайт) Дякую розробникам сайту, усім успіхів)


https://www.duolingo.com/profile/Rydn4

Дякую за все тобі дуолінго я дуже рада що тепер можу вчити різні мови


https://www.duolingo.com/profile/JazzzMan

Дуже дякую. Із задоволенням майже пройшов українсько-англійський курс. Величезна подяка розробникам.


https://www.duolingo.com/profile/Tkachuk555

Хто підкаже як перейти з російскоанглійского на Ураїнсько-англійський курс


https://www.duolingo.com/profile/vitasyk

Зайдіть у свій профіль -> Налаштування -> Мова вивчення З випадаючого списку ліворуч виберіть Я хочу вчити англійську (я знаю українську)


https://www.duolingo.com/profile/basmur

Люди, ми ж у переглядачеві, а не застосункові, то навіщо ви пишете вказівки замість дати пряме посилання на сторінку?


https://www.duolingo.com/profile/Svitlan-ka

В настройках изменить "Хочу вивчити англійську, знаю українську"


https://www.duolingo.com/profile/JazzzMan

Тільки доведеться проходити з самого початку.


https://www.duolingo.com/profile/BTz51

Дякую розробникам за доступний та цікавий курс англійської!


https://www.duolingo.com/profile/0tYA

Дуже дякую за українське ДУОЛІНГО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


https://www.duolingo.com/profile/Andriy800

А коли буде новий курс Німецькою?


https://www.duolingo.com/profile/OlegKoshelenko

Але насправді (у вправах) THE не завжди перекладається "цей, ця, це" і дуо зараховує перекладання THE як помилку. "ПРО ПЕРЕКЛАД АРТИКЛЮ «THE». Вже зазначалось, що речення цього курсу не мають контексту, а означений артикль «the» якраз відіграє свою роль у наданні певного значення іменнику, перед яким стоїть. В курсі буде ОБОВ’ЯЗКОВО пояснення-примітка про випадки вживання. Але на практиці, вправляючись з реченням, яке позбавлене контексту, важко зрозуміти суть правила. Тому за замовчуванням всі артиклі «the» було вирішено перекладати як «цей, ця, це». Це справді один з випадків вживання “the” і для нас найлегший спосіб уникнути невірного розуміння учнем правил вживання. Таким чином, THE girl reads – ЦЯ дівчина читає."


https://www.duolingo.com/profile/DenisM1548

Дякую що знайшли час для цього курсу


https://www.duolingo.com/profile/Larisa_L

Хоть прямо на русский переводи и в нашем курсе помещай.


https://www.duolingo.com/profile/SergioRuido

Думаю, переводить не обязательно - у вас где-то есть похожий пост с похожими пунктами. Помогает иногда ссылка сюда если новый человек не обращал внимание на дискуссии. Год в бете - это жесть.. Мы, честно говоря, на такой срок не рассчитываем.


https://www.duolingo.com/profile/R-r-Leo

Доречі, я теж давно думаю про переклад саме цього посту, саме в такому вигляді, якщо не заперечуєте, Сергію.


https://www.duolingo.com/profile/Anne_2

А коли в нас буде "Занурення" і що для цього потрібно зробити?


https://www.duolingo.com/profile/SergioRuido

Ця та інші функції стають доступні після виходу з бети. Проходьте курс, подавайте пропозиції по виправленню помилок, по недоробкам, по баґам платформи. Враховуючи все, про що цей пост..


https://www.duolingo.com/profile/riwnodennyk

по недоробкаХ, по баґаХ.

P.S. Вибачайте, що занадто Гремер-Наці :)


https://www.duolingo.com/profile/Olgerdt

щодо недоробок, щодо багів ))


https://www.duolingo.com/profile/basmur

І краще не баґів, а вад, не пост, а допис.


https://www.duolingo.com/profile/SergioRuido

I stand corrected. Нікуди без ґремер-наці..


https://www.duolingo.com/profile/Fornik

https://www.duolingo.com/translations

Ось посилання на заглиблення (така собі тестова версія занурення).


https://www.duolingo.com/profile/rawstick

Гарний у вас 404 page...


https://www.duolingo.com/profile/SergioRuido

Так, дехто вже почав практикуватись з англійського інтерфейсу. Якщо розберетесь що до чого - ось посилання:

https://www.duolingo.com/translation/16a9d6820894db5ae3aac1c40fb55d50


https://www.duolingo.com/profile/PolkMoto

Що таке "Занурення"?


https://www.duolingo.com/profile/YuliyaMor

Ваш сайт просто чудовий! Вдячна вам за це: Хотіла тільки дізнатись що означає бета-режим*


https://www.duolingo.com/profile/SergioRuido

Ох.. А про матчастину забули.. Thanks, elektro_NIK!


https://www.duolingo.com/profile/vasyl17349

Тільки почав вчити мову. Натрапив на Ваш ресурс. Надзвичайно вдячний за український інтерфейс та за Вашу роботу.


https://www.duolingo.com/profile/OlgaBatyo-

Я погано запам'ятовую слова. Ніби вивчила, а проходить пару днів, і їх уже не знаю.. Може хтось поділиться якоюсь системою, як краще вчити, щоб ці слова запамяталися назавжди...


https://www.duolingo.com/profile/ramarren

Повторюйте уроки, слова з яких не запам'ятовуєте


https://www.duolingo.com/profile/ValeriiBezpalyi

Вчіть висловлювання, речення. Починайте з того, що подобається, що "лягає на душу".


https://www.duolingo.com/profile/vitasyk

Завітав у ваш тестцентр. Чомусь автоматом перекидає на російський інтерфейс. Чи є можливість здати тест з українським інтерфейсом?


https://www.duolingo.com/profile/AnGee-1

У моєму словнику лише 1761 слово,а це далеко не приблизно 3000 слів :(


https://www.duolingo.com/profile/Tonik_jin

Дякую, тільки почала вивчати, але повністю задоволена!) Мені дуже подобається, буду старатись продовжувати у тому ж дусі)


https://www.duolingo.com/profile/2wist3d

Я думаю що потрібно створити більше завдань з перекладу української на англійську. А так все чудово.


https://www.duolingo.com/profile/OleksandrK470191

Підкажіть, хтось взагалі працює над виправленнями помилок, додаванням відсутніх альтернативних перекладів, і.т.д.? Я постійно і безперервно тисну "мій переклад має бути правильним", бо у правильних варіантах не передбачений інший (цілком природній і правильний) порядок слів, альтернативний варіант перекладу і.т.д. Але жодного разу не було ознаки того, що хтось на це реагує і на фоні йде якась робота. Крім того, звісно, момент із перекладом "the" - найжахливіше, що я міг очікувати тут побачити. Мало того, що це рішення саме по собі криве (у відриві від будь-якого контексту вимагати від людей здогадатись, що у перекладі насправді закладений якийсь певний контекст), мало того що навіть коли про нього знаєш - все одно постійно забуваєш, тому що це якесь штучне, дивне і неприроднє обмеження, так ще й щоб про нього дізнатись, треба через випадкове обговорення якогось із запитань тесту залізти в якусь тему в глибині форуму, і там прочитати нарешті у тексті що це було зроблено навмисне і свідомо, що залишає ще гірше враження, ніж коли ти думав що це просто брак правильних варіантів.


https://www.duolingo.com/profile/roman_f1

Александр, я веду свою личную статистику "ознак того, що хтось на це реагує і на фоні йде якась робота". В результате моих неоднократных нажатий на кнопку "Мій переклад має бути правильним" таких "ознак" на сегодняшний день 18 - в рамках обратного курса - "Курса української для тих, хто говорить англійською".

Эти неоднократные нажатия были осуществлены в процессе моих попыток пройти вступительный тест на этот курс, который я в 2015-м году хотел пройти без единой ошибки, но из-за того, что, как Вы совершенно справедливо заметили, не принимались "цілком природні і правильні" варианты, я ни разу не дошёл до конца этот тест, и курс я в итоге так и не начал проходить, тем не менее, 18 моих ответов в течение последующих 1,5 лет были приняты.

Полный перечень таких "ознак" Вы можете найти в моём профиле, где статистика регулярно обновляется по мере получения ответов "Мы принимаем Ваш перевод". На сегодняшний день суммарное количество таких полученных мною ответов из 6 разных курсов равно 174:

  • 66 (немецкий для русскоговорящих);

  • 61 (польский для англоговорящих);

  • 18 (испанский для русскоговорящих);

  • 18 (украинский для англоговорящих);

  • 6 (английский для русскоговорящих);

  • 5 (итальянский для англоговорящих).


https://www.duolingo.com/profile/OleksandrK470191

Дякую за відповідь. А де я можу бачити реакцію "ми приймаємо ваш переклад"? Я щось не зміг знайти відповідного розділу ніде в інтерфейсі свого профілю.


https://www.duolingo.com/profile/roman_f1

В интерфейсе профиля, к сожалению, их нет. Такие ответы приходят на e-mail с темой "Ответ от Дуолинго" или "Duolingo Feedback", а я потом просто их вручную суммирую. На всякий случай загляните в папку "Спам", иногда они могут попадать и туда.


https://www.duolingo.com/profile/OleksandrK470191

Ура! Дякую! Нарешті я дізнався секрет Пентагону. Цієї інформації я просто ніде не міг знайти, хоча це найбільш цікавий момент для тих, хто хоче не просто навчитись, а ще й допомогти з покращенням курсу.


https://www.duolingo.com/profile/roman_f1

Чим міг, допоміг. :)


https://www.duolingo.com/profile/AnGee-1

Нажаль модераторів немає, а тому курс не розвивається... :(


https://www.duolingo.com/profile/SergeyKali10

Я розпочав вчити англійську з української. Пройшов перший урок. Мав необережність зазирнути в німецьку, а там курс із російської! Якимось чином мою головну сторінку захопила російська!!! ЯК ПЕРЕЙТИ НА УКРАЇНСЬКУ МОВУ???


https://www.duolingo.com/profile/AnGee-1

Натисніть на прапорець, та оберіть Англійська ->Українська. Не панікуйте все можна вирішити :)))


https://www.duolingo.com/profile/Viacheslav926246

Щира подяка розробникам і модераторам цього курсу! Гарні справи мають розвиватись. Тому - пропозиція: зробити декілька напрямів спеціалізації, з доступом за певного результату на цьому, "початковому". Наприклад, ІТ, медицина, законодавство, бізнес, наука і т.д. Ці напрями є в курсі і за результатами на кожному з них можна давати рекомендації. Адже мої 9690 бали мабуть дуже нерівномірно розподіляються по всіх уроках що я пройшов? Чи можна їх побачити?

Питання: що треба зробити щоб не втратити досягнуті результати, якщо в мене не буде доступу до цього курсу впродовж декількох тижнів або місяців? З повагою, дякую.


https://www.duolingo.com/profile/AnGee-1

Лише заморозити результати на 20 днів(унікальна пропозиція) або заходити щодня та заморажувати за 10 лінготів. Курс розрахований на щоденне тренування.


https://www.duolingo.com/profile/Viacheslav926246

Дякую. А що буде з моїм курсом після 3-х місяців перерви? Все почнеться з початку? Для мене це не проблема, просто хочеться знати чого очікувати. Може в когось вже є досвід довготривалих "прогулів" :)


https://www.duolingo.com/profile/Sanya_pl

На мій погляд аудіо стало занадто швидко відтворюватись! Не завжди встигаєш розібрати слова. Хоча б на 10-20 % зменшити швидкість і буде "Гуд" :)


https://www.duolingo.com/profile/gtc2015

Вітаю всіх - нас тут вже 1 000 000!


https://www.duolingo.com/profile/optima.nvn

Довший час не заходила на duolingo Зараз зайшла, а в мене іде навчання, тобто, переклад з англійської на російську, хоча раніше була українська! Як повернути назад укр. Мову??? Підскажіть будь ласка!!!


https://www.duolingo.com/profile/gtc2015

Наведить курсор мишки на прапорець біля аватарки у верхньому рядку, випаде список "Изучаю...."., там виберіть...

ПС Або перед авторизацією виберіть у списку "Язык сайта"


https://www.duolingo.com/profile/halk425674

я вивчаю англіську і я вивчив вже 60 нових слів іце лише за 2 дня


https://www.duolingo.com/profile/antaloglu

Дякую за курс! Чекаю на альтернативні курси англійської, німецької, іспанської з української.


https://www.duolingo.com/profile/tanjaketrin

Чудовий курс. У школі знала перфектно німецьку. Тепер з внуками була в Єгипті і прекрасно порозумілась по англійськи. Дякую! Хочу ще німецьку підтягнути. Але не на російській. Переклад- рід дуже тонка. Тому чекаю, коли буде український курс вичення німецької!


https://www.duolingo.com/profile/Larisa_L

К сожалению, вероятность появления новых курсов с украинского мала, в последнее время Дуолинговцы неохотно добавляют новые курсы. Попробуйте учить немецкий с английского, убьёте двуз зайцев сразу. Хотя да, это не просто.


https://www.duolingo.com/profile/AndriiPoliukh

Переклад "the" незвичний


https://www.duolingo.com/profile/AndriyTurchynsk

ЯКИМ ЧИНОМ ПЕРЕЙТИ НА НАВЧАННЯ УКРАЇНСЬКОЮ?


https://www.duolingo.com/profile/Yaroshchuk

Зверху там де прапор оберіть мову навчання.


https://www.duolingo.com/profile/gtc2015

Зверху прапор ліворуч аватарки та логіна (імені), там "Додати новий курс"... Чи у вас "Выбрать курс" або "Add a new course".
Зрештою, вам сюди https://www.duolingo.com/courses


https://www.duolingo.com/profile/ludlub34

Ніяк не можу знайти, як перемкнутися на українську мову при вивченні DUOLINGO...


https://www.duolingo.com/profile/Larisa_L

можно сделать через настройки (стрелочка возле вашего профиля). А можете перейти вот по этой ссылке: https://www.duolingo.com/courses/uk, нажать на курс английского, и дальше нажать на Перейти к курсу. Весь ваш интерфейс автоматически поменяется на украинский.


https://www.duolingo.com/profile/leraameee

Коли буде Іспанська для укр ?


https://www.duolingo.com/profile/Dark_Whisper

Як відслідковувати прогрес на 5-му рівні, наприклад, Теп. час 1 показує одразу 35/35 - і не відомо скільки пройшов завдань на 5-му рівні по цій темі. Тобто, можливо, ще додати поступове зафарбовування рівня та прогрес по рівню як на попередніх. В порівнянні з курсом 3 роки тому ця версія значно краща, не дивлячить на нечітку озвучку деяких речень (мало, однак трапляються).


https://www.duolingo.com/profile/DycI16

а що значать цифри біля мовних прапорців учасників? Час навчання, рейтинг?

Вивчайте англійську мову, приділяючи цьому лише 5 хвилин на день. Безкоштовно.