1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Troubleshooting
  4. >
  5. Otestování celé lekce je moc …

https://www.duolingo.com/profile/Voyta

Otestování celé lekce je moc jednoduché

Věc se má tak, že když si myslím, že lekci např. Sporty zvládám bez problémů a chci ji tedy přeskočit jedním testem, ten test mi dá tři otázky na slovíčka z první části této lekce. Ani tedy nemůžete prohrát, když máte 3 srdíčka. Není tomu tak u všech lekcí, ale viděl jsem to u lekcí, které byly o slovíčkách (sporty, příroda, politika...). Zároveň když máte lekce hotové a chcete je posílit, dostanete jen pár otázek na slovíčka. U sportů se mě to například 8x zeptalo, ať přeložím "gól".

October 19, 2014

6 komentářů


https://www.duolingo.com/profile/kacenka9

screenshot by nahodou nebyl? Me to pri testovani dava nejakykch 25 otazek.


https://www.duolingo.com/profile/Voyta
Mod
Plus
  • 1646

Beze všeho.

http://img.janforman.com/1s3uf.jpg

Lekce Sporty, posílení lekce. 8 otázek, z toho 4 "game" a 4 "team". Nechci nic říkat, ale takhle to může fungovat jako skvělá farma na nezasloužené lingoty.


https://www.duolingo.com/profile/kacenka9

A tohle se objevi po kliknuti na zlutem "Vyzkousejte" pod, v tomto pripade, Sporty? Sorry, ze se tak vyptavam. Tohle musim predat jinam, tak chci mit jasno, ze mam jasno.


https://www.duolingo.com/profile/slezadav

Ano, u me je to taky tak. Nejen u sportu, ale minimalne u komunikace taky.


https://www.duolingo.com/profile/slezadav

Ahoj, u sportu se problem u me objevuje taky. Stejny problem je pri otestovani komunikace, kde jsem mel jen tri otazky. Vzdy jen napsat jedno slovo. U umeni sice bylo otazek dost, ale neustale se opakovaly jen dve vety : moje sestra cte modni casopisy, ta herecka se objevila ve vsech trech dejstvich. Obe jsem prelozil asi desetkrat a umeni bylo uznano.

Edit.: U politiky se taky opakuji dve vety stale dokola, konkretne "Jake jsou jejich pozadavky" a "Uz ses rozhodl", velmi podobne je to u modalnich sloves, kde se opakuji jen asi tri vety.


https://www.duolingo.com/profile/kacenka9

dik. predam dal.

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.