1. Fórum
  2. >
  3. Téma: English
  4. >
  5. Máte-li pocit, že jste odpově…

https://www.duolingo.com/profile/agca

Máte-li pocit, že jste odpověděli správně, ale neuznalo vám to, klikněte na "Ohlásit problém".

Všiml jsem si, že spousta lidí píše správné verze vět do diskuze, což je k ničemu...

Až budete mít pocit, že jste odpověděli správně, ale bylo to vyhodnoceno jako chyba, klikněte prosím na "Ohlásit problém" a následně zaškrtněte "Moje odpověď měla být přijata." a dejte odeslat.

Usnadníte tak studium dalším, co se do kurzu pustí...

Jinak diskuze slouží hlavně k řešení gramatiky...

October 20, 2014

24 komentářů


https://www.duolingo.com/profile/matej.jeli

Tak to přestanu spammovat diskuze ... moje omluva - jeslti někdo může, klidně to promažte. Budu už poctivě ohlašovat jako správný betatester ^o^


https://www.duolingo.com/profile/sofiecheri

Já taky děkuji, dnes jsem se s tímto setkala docela dost. Měla jsem pocit, že moje odpověď byla také správná ale systém to nezkousnul a tak díky za info. Tolikrát jsem klikla na "ohlásit problém", až jsem si nebyla jistá, jestli je to košer.


https://www.duolingo.com/profile/kacenka9

On je kurz pripraven pro zacatecniky. Prvnich par lekci je tak prekontrolovanych, protoze se nepocita s tim, ze by se dostali dale jeste par tydnu. Ovsem plno pokrocilych uzivatelu se prodralo do pozdejsich lekci, takze tam opravdu tech chyb je dost, protoze to prekladal vzdy jen jeden prekladatel a nikdo dalsi se jeste nedostal ke kontrole. Ta se deje momentalne. Takze klikejte. Klikejte.


https://www.duolingo.com/profile/molly159

Mám dotaz, jestli opakované chyby (např. chybící možnost "mne", kde je jinak "mě") mám hlásit pokaždé.


https://www.duolingo.com/profile/Nemesis_NaR

Je-li to ve stejné větě, tak asi nemusíš, je-li to jinde tak samozřejmě ano.


https://www.duolingo.com/profile/Jamie08MD

Tak mě napadlo, když reportování vět neakceptuje poslední možnost a sice vložit komentář (a popsat tam problém), jestli byste třeba uvítali v takovém případě zatrhnout jako špatné úplně všechny možnosti?

Věty, kde si z nabídky nevyberu a potřeboval bych napsat komentář, abych upozornil třeba na chybějící členy nebo neakceptování správné české věty, se stále vyskytují.

Vidíte po ohlášení problému větu, kterou jsem napsal? A konkrétně i chybu, kterou mi to označilo? :)


https://www.duolingo.com/profile/kacenka9

Nic takoveho nevidime. Dostaneme hlaseni, ze 'veta je spatne' 'chybi tipy' 'audio je blbe', atd. Ale nevime, nekdy opravdu bohuzel, kdo to poslal a obcas co tim chtel basnik rici. Takze diskuze je jediny mozny zpusob, jak se domluvit.


https://www.duolingo.com/profile/iatassi

Dříve mi chodila mailem oznámení že můj návrh na překlad byl přijat, teď už dlouho nic a bojuji s větami které jdou přeložit i jinak. Chápu že tato činnost vyžaduje člověka který by nové návrhy na překlady kontroloval, ale dnes můj překlad není přijat ani po týdnu, bylo by možné třeba mailem oznamovat i zamítnuté návrhy?


https://www.duolingo.com/profile/Nemesis_NaR

V pokročilých kurzech je pak procento přijatých hlášení někde okolo 5%, tudíž by to bylo zbytečně velké množství zaslaných emailů... Každopádně souhlasím, že občas by to bylo fajn, protože by se člověk mohl dozvědět, že vlastně v něčem opravdu dělá chybu (a ne jen, že to systém zase neuznal)

Tudíž nejseš-li si jist(á?), tak se zeptat v diskuzi, od toho jsou. A to klidně i v případě který popisuješ - že to po týdnu bylo stále špatně.


https://www.duolingo.com/profile/Vladao

Asi toho mají moc, já si jejich odpovědí kopíruji do dokumentu a už začínám 6 stránku. Asi také záleží zda už to nekdo nahlásil dříve a pak to je smůla, vezmou ten dřívější nápad . . :-) S těmi zamítnutými návrhy je to dobrá myšlenka.


Naučte se Anglicky za pouhých 5 minut denně. Zdarma.